Draudzē „Kristus Pasaulei” šīs svētdienas, 24. marta dievkalpojums,
būs ļoti īpašs, jo draudze atzīmēs savu piecu gadu jubileju. „Kristus Pasaulei” ir dibināta 2008. gadā un savu dzimšanas dienu atzīmē katru gadu marta trešajā nedēļā.

Ikviens “Kristus Pasaulei” pastāvīgais apmeklētājs var pastāstīt par pārmaiņām, ko viņa dzīvē ir ienesusi šī draudze. Cilvēki ir atguvuši veselību, ir atbrīvoti no smagu, emocionālu pārdzīvojumu sekām un dažādām atkarībām. Daudzi ir ieguvuši mērķi savai dzīvei un finansiālu brīvību. Caur mācītāja sludināto Dieva Vārdu un mājas grupu vadītāju pamācībām cilvēki ir iepazinuši Dievu caur lūgšanu un Bībeles lasīšanu, ieguvuši patiesus draugus un atbalstu grūtībās. Iemācījušies priecāties kopā ar Dievu ikdienas un daudz citu lietu, par kurām varam izlasīt arī draudzes mājas lapā.

Tāpat kā iepriekšējās draudzes jubilejas svinībās, ikviens 24. marta jubilejas dievkalpojuma apmeklētājs tiks iepriecināts ar draudzes slavēšanas grupas koncertu, īpaši šim pasākumam gatavotām dejām, mācītāja sprediķi un īpašo jubilejas kliņģeri un karstiem dzērieniem. Nāc un priecājies kopā ar draudzi „Kristus Pasaulei” šo svētdien, 24. martā, pulksten 11.00 Latvijas Zinātņu Akadēmijas lielajā zālē! Būsi laipni gaidīts!

Laura Gruševa