Pagājušajā sestdienā, 12. oktobrī Saldus draudze „Kristus Pasaulei” svinēja divu gadu jubileju.
Šobrīd draudzi regulāri apmeklē aptuveni 30 līdz 40 pieaugušie kopā ar bērniem. Kā saka draudzes vadītāja Iveta: „Tie patiesi ir cilvēki, kas jau nostabilizējušies savās attiecībās ar Dievu un vēlas strādāt, lai celtu Debesu valstību un kalpotu Dievam. Mēs augam un mācāmies. Praktiski visi draudzes locekļi apmeklē arī draudzes Līderu skolu, kas Saldū notiek sestdienās pirms dievkalpojuma.”

Draudzes dzimšanas dienā bija ieradies arī draudzes mācītājs Mārcis Jencītis kopā ar Rīgas draudzes slavētāju grupu. Ikviens draudzes apmeklētājs tika cienāts ar svētku kliņģeri, saldumiem un tēju. Valdīja svētku atmosfēra, bija iedegtas sveces, no kurām izlika uzrakstu G12, kas simbolizē draudzes vīziju par mājas grupām un mācekļu veidošanu.

Pirmā mājas grupa Saldū tika atvērta jau pirms četriem gadiem. Tagad draudzei Saldū ir jau trīs mājas grupas. „Mūsu mērķis ir augt skaitliski, lai arvien vairāk cilvēku iepazītu Dievu un uzzinātu par Jēzus upuri un glābšanu. Tādēļ vēlamies pacelt jaunus līderus – mājas grupu vadītājus. Ja būs vadītāji, tad būs arī skaitliska izaugsme,” tā par nākotnes plāniem saka draudzes vadītāja Iveta.

Laura Gruševa