Svētdien, 7. oktobrī Saldus draudzei „Kristus Pasaulei” bija priecīgs notikums – viņi svinēja viena gada jubileju.
Draudzē bija īpašs dievkalpojums, kurā tika mīļi sagaidīts mācītājs Mārcis Jencītis ar ģimeni, Luīze Zveja un Indra Kalniņa.

Katram, kas atnāca uz svētku dievkalpojumu, bija sagatavota maza pārsteiguma dāvaniņa. Paldies slavētājiem, kas draudzi ieveda Dieva klātbūtnē. Astoņi draudzes cilvēki stāstīja savas liecības, kā Dievs ir izmainījis viņu dzīves šī gada laikā. Mācītājs bija sagatavojis nelielu sprediķi. Saldus draudze mīļi apsveica mācītājus un Luīzi. Pēc dievkalpojuma sekoja jauks pasākuma turpinājums, kad visi draudzīgi baudīja tēju un kliņģeri mājīgajā atmosfērā. Kopā uz dievkalpojumu bija atnākuši 42 – 44 cilvēki.

Gada laikā Saldus draudze ir dubultojusies – iesākumā bija 20 cilvēki, tagad apmeklētāju skaits tuvojas 40. Iveta pastāstīja: „Cilvēkiem ļoti patīk mūsu draudze, viņi aktīvi apmeklē gan dievkalpojumus, gan mājas grupiņas. Dievs maina viņu dzīves un viņu domāšanas veidu. Dievs uzklausa mūsu lūgšanas. Divām sievietēm Viņš ir palīdzējis tikt pie savām mājām. Dievs maina draudzes dalībnieku domāšanu finanšu jomā un māku apieties ar naudu, līdz ar to Dievs viņus vairāk svētī. Citus Dievs atbrīvojis no bailēm un atkarībām, citiem – devis miesas dziedināšanu. Cilvēki dabūjuši darbu un tagad ir spējīgi dzīvot patstāvīgu un neatkarīgu dzīvi un ieguvuši daudz labus draugus un lielu atbalstu savai ikdienai. Pats galvenais, ka mēs varam turēties kopā, un ka varam augt, lēni un labi. Tagad tikai jāiet uz priekšu.”

Inga Lapsa