Šo piektdien, 27. martā, draudzes „Kristus Pasaulei” filiāles atklāšanas dievkalpojums norisinājās arī Gulbenē.
Dievkalpojums notika 2. vidusskolas zāles telpās, kur pulcējās cilvēki ne tikai no Gulbenes, bet arī no attālākām pilsētām. Atklāšanas dievkalpojums sākās ar slavēšanu un Dieva pielūgsmi, un uz to bija ieradušies 98 cilvēki.

Vakara laikā bija arī īpaša aizlūgšana par cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā osteohondroze, muguras un roku sāpes. Mācītājs Mārcis Jencītis aizlūdza par vairākiem cilvēkiem, kuri bija sajutuši Dieva pieskārienu. Daži no tiem uzreiz liecināja par izmaiņām un apliecināja savu dziedināšanu.

Ārija stāsta, ka viņai esot bijusi diska trūce, kuras dēļ nevarēja agrāk pieliekties. Pēc aizlūgšanas Ārija sajuta, ka spēj brīvi kustēties un pat paskriet ar augstpapēžu kurpēm.

Dievkalpojums turpinājās ar svētrunu, kuras laikā mācītājs sludināja Dieva vārdu un tā nozīmi ikdienā: „Mūsu garu dara dzīvu Dieva vārds. Par kādu ticību iet runa, ja cilvēks ikdienā nelasa Bībeli?” Lasot Bībeli, mēs esam attiecībās ar Dievu. Un tāpēc tiem, kuri vēl nebija pieņēmuši Jēzu kā savu Glābēju, bija šāda iespēja to izdarīt – lūgt grēku nožēlas lūgšanu, ieaicinot Jēzu Kristu savā sirdī. Šim aicinājumam atsaucās 9 cilvēki.

Dievkalpojuma beigās bija īpašas aizlūgšanas. Katrs varēja pieiet pie kalpotājiem, kuri aizlūdza un pierakstīja vajadzības, par kurām tiks lūgts arī turpmāk.

Ikvienam Gulbenes iedzīvotājam būs iespēja apmeklēt mājas grupiņu un Bībeles skolu, kas notiks sestdienās. Tās vadītājs ir Edgars Paņins. Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot pa tālr. 29909337.

Foto reportāžu no dievkalpojuma Gulbenē var aplūkot šeit:

http://www.draugiem.lv/kristuspasaulei/gallery/index#/kristuspasaulei/gallery/?pid=386754515

Nākamais draudzes „Kristus Pasaulei” atklāšanas dievkalpojums notiks Ventspilī piektdien, 10. aprīlī, Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11, plkst. 19.00.

Vairāk informācijas par jaunajām „Kristus Pasaulei” draudzēm var iegūt pa tālruni 29335196 vai arī draudzes mājaslapāhttps://www.kristuspasaulei.lv

Būsi laipni gaidīts!

Kristīne Krapāne