Šogad būs jau otrais gads, kad draudze „Kristus Pasaulei” dosies uz netālu no Siguldas esošo atpūtas kompleksu „Brūveri”,
lai izmantotu Jāņu brīvdienas kopīgai atpūtai. Draudze nesvin Latvijā tik populāros Jāņu svētkus, taču izmanto šīs dienas, lai pabūtu visi kopā un labi pavadītu laiku.

Tā kā Jāņu brīvdienas šogad iekrīt sestdienā un svētdienā, došanās uz „Brūveriem” notiks pēc draudzes iknedēļas dievkalpojuma. Aptuvenā ierašanās tiek plānota sestdien, 23. jūnijā laikā no 18.00 līdz 19.00. Draudzes cilvēkus un pārējos līdzbraucējus šajās brīvdienās sagaidīs ļoti plašs izklaides un atpūtas iespēju klāsts. Pirmajā vakarā būs pasākuma atklāšana, bet naktī visi kopā varēsim doties nakts pārgājienā – līdzīgi kā pagājušajā gadā. Otrajā dienā ikviens varēs nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, spēlēt spēles vai vienkārši atpūsties līdz pat 20.00 vakarā. Abas dienas darbosies pirtis.

Viesu nams „Brūveri” atrodas 54 km no Rīgas un 8 km no Siguldas. Tajā ir divas pirtis, viesu māja, dīķis, sporta laukumi un kotedžas mājiņas. Atpūtnieki var izvēlēties starp divām nakšņošanas iespējām – telts vieta maksās 7 latus, taču guļvieta kotedžas mājiņā izmaksās 12 latus no cilvēka. Lai samaksātu, ikviens var griezties pie sava mājas grupas vadītāja. Cenā iekļautas arī pirts un atpūtas kompleksa teritorijas izmantošana. Par pārtiku gan katram būs jārūpējas pašam. Atpūtas kompleksā būs pieejami grili un malka gaļas cepšanai.

Indra Onzule, kas ir atbildīgā par pasākuma organizēšanu, saka: „Noorganizēt atpūtas pasākumu tik lielam daudzumam cilvēku patiesībā ir vienkārši, jo mūsu draudzē ir daudzas mājas grupas, kas visas ar lielāko prieku piedalās un palīdz. Katrai mājas grupiņai esmu uzticējusi kādu uzdevumu, kas jāveic, lai mums visiem kopā būtu lieliskas brīvdienas. Parasti tā ir atbildības uzņemšanās par kāda atsevišķa sporta veida vai spēles organizēšanu.”

Draudzes cilvēki var aicināt doties līdzi uz šo pasākumu savus draugus, radiniekus un ģimenes locekļus. Brāļi, māsas, mammas, tēti, omītes, opīši, draugi un kolēģi būs laipni gaidīti draudzes „Kristus Pasaulei” brīvdienās atpūtas kompleksā „Brūveri” no 23.līdz 24.jūnijam. Papildus informāciju par „Brūveriem” var iegūt mājas lapā http://hotelbruveri.lv/. Uz tikšanos Brūveros!

Laura Zeniņa.