Šīs nedēļas nogalē 23. un 24. jūnijā mūsu draudze „Kristus Pasaulei” uzreiz pēc sestdienas dievkalpojuma
dosies uz netālu no Siguldas esošo atpūtas kompleksu „Brūveri”, lai kopīgi atpūstos. Tās būs dienas, kad mēs visi būsim kopā un atpūšoties lieliski pavadīsim laiku. Pie viena tas ir arī visu mājas grupiņu jūnija neformālais pasākums, tāpēc mēs turp dosimies nevis vieni, bet aicināsim līdzi arī savus tuviniekus un draugus.

Svarīgi atzīmēt, ka sestdien, 23. jūnijā draudzes dievkalpojums notiks kā parasti – Rīgā, Akadēmijas laukuma 1 augstceltnē. Bet pēc dievkalpojuma dosimies uz atpūtas kompleksu „Brūveri”, kur plānota ierašanās laikā no 18.00 līdz 19.00.

Šajās brīvdienās draudzes cilvēkus un pārējos līdzbraucējus sagaidīs ļoti plašas izklaides un atpūtas iespējas. Pirmajā vakarā būs pasākuma atklāšana, pirts, filmas „Rūdolfa mantojums” skatīšanās, bet naktī visi kopā varēsim doties nakts pārgājienā, līdzīgi kā pagājušajā gadā. Nakšņošana, atkarībā no katra izvēles,  būs līdzpaņemtajā teltī vai guļvietā kotedžas mājiņā.

Otrā diena iesāksies ar kopīgu rīta rosmi, kas pāraugs sportošanā visas dienas garumā, bet, kas vēlēsies, varēs atpūsties arī nesportojot. Būs dažādas sporta spēles un stafetes, kā arī apbalvošana, tāpēc noteikti visi būsim aktīvi un iesaistīsimies!

Abas pirtis darbosies arī nākamajā dienā. Atpūta svētdien ir plānota līdz pulksten 20.

Viesu namā „Brūveri” mūsu draudze vasaras brīvdienas rīko jau otro gadu un tas atrodas 54 km no Rīgas un 8 km no Siguldas. Tajā ir divas pirtis, viesu māja, dīķis, sporta laukumi un kotedžas mājiņas. Cenā, ko maksājam, iekļautas arī pirts un atpūtas kompleksa teritorijas izmantošana. Par pārtiku gan katram būs jārūpējas pašam. Atpūtas kompleksā būs pieejami grili un malka gaļas cepšanai.

Tas būs mūsu pašu organizēts pasākums, kurā iesaistās visa draudze. Katrai mājas grupiņai ir uzticēts uzdevums, kas jāpaveic, lai mums visiem kopā būtu lieliskas brīvdienas – vieni atbild par spēlēm un sporta sacensībām, citi – par organizāciju, apbalvošanu, vēl citi par nakts pārgājienu un filmas demonstrāciju.

Joprojām draudzes cilvēki var aicināt doties līdzi uz šo pasākumu savus draugus, radiniekus un ģimenes locekļus. Brāļi, māsas, kolēģi un draugi būs laipni gaidīti draudzes „Kristus Pasaulei” brīvdienās atpūtas kompleksā „Brūveri” no 23. līdz 24.jūnijam!

Papildus informāciju par „Brūveriem”, kā arī ceļu, kā turp nokļūt, var iegūt mājas lapā http://hotelbruveri.lv/. Uz tikšanos Brūveros!

Lolija Sprancmane.