Šā gada 26. martā Rīgā, Zinātņu akadēmijā pozitīvā gaisotnē aizritēja draudzes
„Kristus Pasaulei” 3 gadu dzimšanas dienas svinības – konference, uz kuru tika gaidīti draudzes dalībnieki, viņu draugi un paziņas. Svinības bija kupli apmeklētas. Katram konferences dalībniekam tika dāvāta nozīmīte ar draudzes vīzijas G12 simboliku un uzrakstu „Mums jau trīs gadi”.

Šajos trijos gados ir paveikts daudz – draudze ir augusi gan skaitliski, gan garīgi. Arī draudzes slavēšanas grupā vērojama profesionāla izaugsme. Jau labu laiku ievērojamākajos dievkalpojumos un draudzes svētkos Dievu pagodina arī dejotājas. Kā jau dzimšanas dienā, svinību telpu rotāja ziedi. Ar projektoru palīdzību skatuve pārtapa krāšņā ziedu dārzā, bet zālē īpaša svētku noskaņa tika panākta ar dažādiem gaismas efektiem. Konferencē kalpoja draudzes slavēšanas grupa, kuras sniegumu papildināja Ingas un Agnetas izpildītās dejas.

Mācītājs Mārcis Jencītis, sveicot draudzi 3 gadu jubilejā, īpaši pateicās savai ģimenei – sievai, meitai un mātei, kā arī esošajiem un topošajiem līderiem, dāvājot ziedus un speciāli sarūpētas šokolādes ar draudzes vīzijas G12 simboliku.

No draudzes mācītāji Mārci un Gannu saņēma krāšņu rožu pušķi. Draudzi jubilejā sveikt bija ieradušies arī viesi – pārstāvji no draudzes „Jaunā paaudze”, kas savā apsveikumā minēja, ka izjūt līdzīgu garu starp abām draudzēm.

Šī konference bija ne tikai svinības un prieks par paveikto, bet arī starts trīs mēnešus paredzētajai evaņģelizācijas kampaņai, kurai ir dots nosaukums „Pārmaiņu laiks”. Tās ietvaros notiks seši brīnišķīgi dievkalpojumi, kuros būs iespēja nožēlot grēkus un pieņemt Jēzu kā savas dzīves Glābēju. Tiek arī plānota plaša reklāmas kampaņa ar klipiem televīzijā un bukletiem, kuri tiks izplatīti ar pasta starpniecību, un kuras mērķis uzrunāt ikvienu garīgai atmodai. Konferencē tika prezentēts videoklips ar draudzes dalībnieku liecībām par to, cik brīnumaini pēc pievienošanās draudzei „Kristus Pasaulei.” Dievs ir izmanījis viņu dzīves. Mācītājs atgādināja, ka ikvienam ir iespēja lūgt un strādāt, lai dvēseles tiktu glābtas. Zālē bija jūtama īpaša Dieva klātbūtne.

Konferences noslēgumā Dievu slavēja Valdis Indrišonoks ar savu grupu, kas jau ir kļuvis gandrīz kā tradīcija draudzes pasākumos. Konference bija lieliska iespēja satikties draudzes dalībniekiem no dažādiem Latvijas novadiem. Mācītājs pateicās ikvienam par līdzdalību šajos svētkos.

Dace Prīdāne