Draudze „Kristus Pasaulei” sestdien, 24.septembrī, rīkoja G12 vīzijas konferenci.
Kā jau lielāki pasākumi, tā notika lielajā zālē ar plašo skatuvi, kura bija īpaši gatavota šim svinīgajam notikumam. Visus klātesošos nepārprotami pārsteidza skatuves izcilais noformējums – video projekcijas, lielie ekrāni skatuves malās un apbrīnojami labā skaņa. Ikviens te varēja sajusties īpaši. Cilvēki nāca kā vieni, tā ar ģimenēm un draugu lokā. Gan dievkalpojumā, gan arī koncertā valdīja īpaša gaisotne.

Jau iepriekš bija izsludināts, ka pasākums tiks organizēts divās daļās, no kurām pirmajā būs mūsu mācītāja Mārča Jencīša svētruna, bet otrajā daļā, kas sekoja pēc 30 minūšu pārtraukuma, ar koncertu uzstāsies nu jau grūti par viesi nosaucamais Valdis Indrišonoks ar grupu.

Draudzes dalībnieki noteikti pamanīja, ka slavēšanas daļā izskanēja vairāk dziesmu nekā ikdienas draudzes dievkalpojumos. Šajā daļā visa zāle vienoti slavēja un pielūdza Dievu, kopīgi dziedot pat mazpazīstamas dziesmas, jo tehniskais nodrošinājums ikvienam viesim ļāva sekot līdzi dziesmu tekstiem un nepalikt vis malā, bet aizrauties līdzi mūsu slavēšanas grupai. Dažas slavēšanas dziesmas bija papildinātas ar dejām no mūsu draudzes deju grupas puses, kas kopumā veiksmīgi bagātināja pasākumu. Klātesošo sejās bija manāms apmierinājums un pozitīvas emocijas.

Bija padomāts par ikvienu – vecākiem ar mazuļiem, kuri iespējams nevarēja pastāvīgi uzturēties zālē, zāles ārpusē bija pieejama konferences video translācija. Krievvalodīgajiem apmeklētājiem bija nodrošināts tulkojums.

Kad uzstājās mācītājs ar svētrunu, kuras nosaukums bija „Dieva mērķus var sasniegt tikai dievišķā veidā”, klātesošie pārtapa aktīvos klausītājos un ar interesi uztvēra katru vārdu no mācītāja mutes. Viņš runāja par mūsu mērķu vienotību ar Dieva mērķiem un par pilnas cenas maksāšanu, kā arī nosauca Jēzus Kristus galveno uzdevumu – 12 mācekļu sagatavošanu, un nepārprotami aicināja ikvienu klātesošo kļūt pašam par Jēzus mācekli. svētrunas beigās tika demonstrēts video materiāls par Kristus apustuļiem un to, kādu cenu viņi maksāja, lai pasludinātu tā laika pasaulei vēsti par Jēzu.

Pēc neliela pārtraukuma sekoja konferences otrā daļa – koncerts. Koncerts bija skaists, tajā skanēja daudz pielūgsmes dziesmas, kuras mijās ar grupas līdera Valda Indrišonoka stāstiem un liecībām par Dievu.

Šis bija pasākums, kādi bieži nenotiek. Pārdomas mijās ar prieka mirkļiem. Viens ir skaidrs – neviens no šīs vietas neaizgāja tāds pats, kā atnācis. Īpašā gaisotne un Dieva klātbūtne noteikti daudzos atstāja paliekošas izmaiņas. Dievs dara Savu darbu!

Lolija Sprancmane.