Ik nedēļu kādā no Latvijas pilsētām norisinās draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojums,
ar kuru šoreiz tika atklāta draudze Jēkabpilī.

Atklāšanas dievkalpojumā, kas notika Jēkabpils Valsts ģimnāzijas zālē, ieradās 75 cilvēki. Visiem bija iespēja slavēt Dievu un piedzīvot Viņa klātbūtni. Slavēšanai sekoja arī svētruna, kurā mācītājs Mārcis Jencītis sludināja Dieva vārdu, kam jābūt pašam centram cilvēka dzīvē. Dievs ir visuvarens un spēj veikt neiedomājamus brīnumus – dziedināt no dažādām slimībām, atbrīvot no nepiedošanas, taču, kā mācītājs sludināja, „svarīgākais ir nevis pati piedošana vai dziedināšana, bet gan Avots, kas dziedina un dod spēku piedot, un tas ir Jēzus Kristus.”. Tādēļ ikvienam bija iespēja pieņemt Jēzu kā savu personīgo Glābēju, kurš ir avots jebkādām pozitīvām izmaiņām cilvēka dzīvē. Šim aicinājumam atsaucās 9 cilvēki.

Dievkalpojuma beigās bija īpašas aizlūgšanas. Katrs varēja pieiet pie kalpotājiem, kuri, aizlūdza un pierakstīja vajadzību, par kuru tiks lūgts arī turpmāk.

Ikvienam Jēkabpils iedzīvotājam būs iespēja apmeklēt mājas grupiņu un Bībeles skolu, kas notiks sestdienās plkst. 14.00. Pirmā mājas grupa notika jau pagājušajā sestdienā, un to apmeklēja 12 cilvēki. Mājas grupas vadītāja ir Evita Luca. Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot pa tālruni 20390193.

Foto reportāžu no dievkalpojuma Jēkabpilī var aplūkot šeit:

http://www.draugiem.lv/kristuspasaulei/gallery/index#/kristuspasaulei/gallery/?pid=386182086

Nākamais draudzes „Kristus Pasaulei” atklāšanas dievkalpojums notiks Gulbenē piektdien, 27. martā, Gulbenes 2. vidusskolā, Līkā ielā 21, plkst. 19.00.

Vairāk informācijas par jaunajām „Kristus Pasaulei” draudzēm var iegūt pa tālruni 29335196 vai arī draudzes mājaslapāhttps://www.kristuspasaulei.lv

Nāc un pievienojies – Dieva spēkā arī tava dzīve mainīsies!

Kristīne Krapāne