No 18. līdz 20 novembrim viesu namā „Purgaiļi” Smiltenes rajonā notika kārtējais draudzes, „Kristus pasaulei” rīkotais inkaunters.

Uz šo pasākumu bija atbraukuši apmēram 30 cilvēki no dažādām Latvijas vietām, lai piedzīvotu  sastapšanos ar Dievu. Draudzes kalpotāju komanda lūdza par klātesošo vajadzībām, atjaunošanos un atbrīvošanu no dēmonu varas. Katrs dalībnieks inkauntera pēdējā dienā liecināja par piedzīvoto Dieva žēlastību. Par šī pasākuma iespaidiem dalās draudzes „Kristus pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis un inkauntera komandas kalpotāja Sandija Vēze:

 

Mārcis Jencītis: – Šoreiz šis inkaunters iznāca jautrāks, nekā citas reizes. Šis ir jau ceturtais inkaunters, ko rīko draudze „Kristus pasaulei”. Arvien vairāk uzkrājas pieredze, arvien labāk mēs iekļaujamies mums atvēlētajā laikā. Šoreiz pirmo reizi inkaunterā bija arī kristības. Viesu nama apsildāmā ūdens mucā tika nokristīti pieci cilvēki.

 

Sandija Vēze: – Kad klausījos cilvēku liecības, redzēju, cik daudzi no viņiem satvēruši draudzes vīziju! Viņu stāja, pasniegšanas veids liecina par to, ka daudzi no no viņiem ir topošie līderi, draudzes kalpotāji, mājas grupu vadītāji. Daudziem no viņiem inkaunters ir grūdiens pretī tam, lai viņi varētu attīstīties un sasniegt jaunu līmeni. Daudzi cilvēki, par kuriem lūdzām, gadiem ilgi ir gājuši karstās, dedzīgās draudzēs. Taču bija kaut kādi „griesti”, kaut kāda robeža, kurai šie cilvēki nevarēja tikt pāri. Daudzi nespēja pa īstam piedzīvot Dievu, gadiem nesaņēma atbildes uz savām lūgšanām. Šiem brāļiem un māsām bija nepieciešama reāla atbrīvošana no dēmonu varas. Cilvēks var visu mūžu būt karstā draudzē un tajā pat laikā būt pilns ar velniem. Viņš nespēj pa īstam lūgt Dievu, ir sasaistīts, bet domā, ka tā ir „miesa”, pret kuru jācīnās. Kalpojot šajos inkaunteros, es redzu patiesas pārmaiņas šo cilvēku dzīvēs, redzu rezultātus, redzu augļus. Inkaunters – tā ir reāla satikšanās ar Dievu!