Kā katru mēnesi, arī aprīļa pēdējā nedēļā draudzes mājas grupiņās notiek  sadraudzības pasākumi.
Šoreiz par savām iecerēm mums pastāstīja grupu vadītāji Kristīne, Eva, Luīze un Arvis.

Kristīne kopā ar palīgu Janetu savu pasākumu iecerējusi kā sālsmaizes vakaru Kristīnes jaunajā dzīvoklī. Uz to nāks Kristīnes un Janetas draugi, lai kopā draudzētos un nosvinētu jaunās, skaistās mājvietas atrašanu. Ir paredzēts spēlēt dažādas spēles, būs gardi ēdieni, kā arī īpašais dzēriens, ko pasniegs katram atnācējam. Kristīne paredzējusi viesiem stāstīt savu liecību par to, kā viņa ar Dieva svētību tikusi pie šī brīnišķīgā dzīvokļa, un arī par savu dzīvi – kā Dievs to mainījis!

Eva rīkos tematisko pasākumu „Skaistākā grāmata par Rīgu”. Kā vakara viešņa tajā ir uzaicināta vēsturniece Inta. Viņa, izmantojot senas pastkartes, kas apkopotas īpašā grāmatā un filmā, vakara viesus iepazīstinās ar vēsturisko Rīgu. Pasākums notiks Evas dzīvoklī, kas arī būs daļa no vakara tēmas, jo atrodas pagājušā gadsimta sākumā celtā mājā un ir divu gadu laikā pašu rokām atjaunināts, mēģinot tam daļēji atgriezt seno dienu izskatu. Tāpēc uz šo pasākumu aicināti ne tikai draugi un darbabiedri, bet kā goda viesi arī mājas īpašniece un pārvaldnieks. Pasākums plānots kā pirmais sērijā par Rīgu. Nākamajos neformālajos pasākumos plānots visiem kopā doties Rīgas ielās un iepazīt jūgendstila Rīgu un daudz ko citu.

Luīzes grupiņa savam pasākumam ir izvēlējusies draudzes sieviešu grupās jau ļoti iemīļotu un interesantu pasākuma tēmu – ziepju vārīšanu. Tā gaitā no īpašas ziepju masas tiek gatavotas ziepes – gan baltas, gan arī caurspīdīgas. Kopīgā darbošanās ir ļoti aizraujoša. Šķidrai, izkausētai masai tiek pievienota krāsa un dažādas ēteriskās eļļas. Tā sanāk skaistas, krāsainas un smaržīgas ziepes. Tās pēc tam der arī kā brīnišķīgas dāvanas draugiem. Process ir radošs, māksliniecisks un visiem ļoti patīk.

Arvja vadītā vīru grupa ir izvēlējusies sportisku pasākumu – kāpšanu pa mākslīgo klinšu sienu. Šoreiz tā būs iespēja iepazīt un apgūt šo kāpšanas mākslu, un kas zina, varbūt reiz Arvja grupas pasākums varēs notikt uz īstas klinšu sienas!

Neformālie pasākumi draudzes mājas grupās ir unikāla iespēja iepazīties ar brīnišķīgiem un radošiem cilvēkiem, dzirdēt par to, ko Dievs ir izmainījis viņu dzīvēs, iegūt sev jaunus draugus, kā arī patīkami un saturīgi pavadīt laiku interesantās nodarbībās un varbūt pašiem pirmo reizi pamēģināt ko jaunu savā dzīvē. Nāc un piedalies!  Sīkāka informācija pa tālruni 29335196.

Lāsma Skudra.