Mūsu draudze jau no agrīniem pastāvēšanas laikiem ir veidojusi savu mājas lapu.
Tā ir ļoti svētīga un nozīmīga kalpošana. Zem draudzes vārdā nosauktās mājas lapas (www.kristuspasaulei.lv) tiek regulāri ik dienas ievietota draudzei un citiem cilvēkiem svarīga informācija – gan tiem, kuri apmeklē draudzi, gan jebkuram interesentam, piemēram, dievkalpojumu videoieraksti, draudzes ziņas, mācītāja dienas citāts, pasaules ziņas un daudz citas atbilstošas informācijas. Pie šī darba strādā vesela komanda daudzu cilvēku sastāvā, kas šādi izvēlas kalpot Dievam un dara ļoti nozīmīgu darbu cilvēkiem, kas apmeklē vai vēl tikai domā apmeklēt mūsu draudzi un mājas lapu. Šis darbs arvien paplašinās, attīstās un tā darītāji cenšas uzturēt latiņu pietiekoši augstu, piedāvājot kvalitatīvu informāciju un uzturēt cilvēkos tiekšanos pēc Dieva.

Nupat ir svaigi apkopota informācija no mājas lapas statistikas par apmeklējumu 2011. gadā. Caur to mēs esam saņēmuši ziņas par vietām pasaulē, kur mūs labprāt skatās, ieskaitot tādus faktus kā:

–          Apmeklējums (unikālo apmeklētāju skaits);

–          Vidējais lappušu skaits apmeklējuma laikā;

–          Vidējais lapas apmeklēšanas ilgums par reizi;

–          Jaunie apmeklētāji (%);

–          Atteikumu rādītājs (%).

Šī statistika mums parāda arī, ka mūs skatās visā pasaulē; ka ir liels skaits cilvēku, kas nav ar mums kopā klātienē draudzē, tomēr caur mājas lapu pieslēdzas pie mums un, ļoti iespējams, uztur sevī ticību un gūst stiprinājumu caur mūsu publicēto informāciju. Mēs ļoti priecājamies par katru šo cilvēku un ļoti sagaidām arī turpmākas tikšanās ja ne klātienē, tad neklātienē.

Kad mācītājs prezentēja šos datus draudzes priekšā, daudzi bija patiesi priecīgi pārsteigti un izbrīnīti par šiem datiem. Mēs ikviens varam gandrīz fiziski sajust, ka esam daudz lielāka draudze, nekā redzam sevi ikdienā, un tas patiesi uzmundrina.

Dažādus zemes nostūrus un kontinentus savieno mūsu draudze! Topa augšgalā tomēr ir minamas Latvijas pilsētas, kas ir tikai loģiski, kam seko dažādas tuvas un tālas, pat eksotiskas, zināmas un nezināmas pilsētas.

Lūk, atļaujiet jums prezentēt statistiku pēc apmeklētāju daudzuma dilstoša secībā pa pilsētām:

1. Rīga – 71 992 apmeklētāji;

2. Madona – 5 231 apmeklētāji;

3. Liepāja – 3 148 apmeklētāji;

4. Daugavpils – 1 359 apmeklētāji;

5. Kuldīga – 1 044 apmeklētāji.

Tālāk pēc pilsētu angliskajiem nosaukumiem: 6. Dublin 7. Ventspils 8. (nav noteikts) 9. Jekabpils 10. London 11. Hamburg 12. Vilnius 13. Manchester 14. Aberdeen 15. Liverpool 16. Helsinki 17. Panevezys 18. Bradford 19. Oslo 20. Brandon 21. Porto 22. Stockholm 23. Glasgow 24. Mainz 25. Berlin 26. Vantaa 27. Edinburgh 28. Ludwigshafen 29. Cleckheaton 30. Peterborough 31. Derby 32.    Kaunas 33. Mandal 34. Strasbourg 35. Lincoln 36. Weimar 37. Barcelona 38. Ashammar 39. Pelotas 40. Erfurt 41. Copenhagen 42. Leeds 43. Tampa 44. Tallinn 45. Woluwe-Saint-Lambert 46. Frankfurt am Main 47. Warrington 48. Krasnoyarsk 49. Kista 50. Andover.

…un vēl citas vietas bez nosauktajām. Paldies ikvienam, kurš seko līdzi mūsu mājas lapai!

Piemēram, Latvijas populārāk apmeklējošās pilsētas diezgan reāli var sagaidīt, ka mēs plānotu savas draudzes atklāšanu arī šajās pilsētās. Un tad jau tālāk – Eiropā un visā pasaulē. Jo mēs esam „Kristus Pasaulei”! Dievs strādā ar mūsu kalpošanas palīdzību un aizsniedz tiešām daudz cilvēku un šie dati bija mums kā uzskates līdzeklis un kā medus dvēselei, uzzinot par sava darba augļiem, par ko mēs jau esam ticējuši.

Jo ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām. (Ebr.11:1)

Tāpēc visu, ko jūs esat teikuši tumsā, to dzirdēs gaismā, un, ko jūs ausī esat čukstējuši istabā, to sludinās no jumtiem. (Lūkas 12:3)

Lolija Sprancmane.