Jau atkal ir noslēdzies kārtējais draudzes “Kristus Pasaulei” rīkotais trīs dienu seminārs jeb inkaunters,
kurš norisinājās no 14. – 16.augustam. Inkauntera laikā sirsnīgā atmosfērā cilvēki ieguva daudz vērtīgu zināšanu par to, kādas Dievs vēlas redzēt savas attiecības ar cilvēku, un ko Viņš sagaida no ikviena kristieša. Visi inkauntera dalībnieki piedzīvoja Dievu, jo par katru tika aizlūgts un katram tika individuāli kalpots. Pēc semināra, daloties ar piedzīvoto, viņi stāsta, no kādām negatīvām lietām atbrīvojušies un kādas pozitīvas lietas ieguvuši, piemēram, dziedināšanu un jēgu savai dzīvei, kā arī vēlmi un spēku stāstīt cilvēkiem par Dievu.

Mārtiņš: Viena no lietām, kāpēc aizbraucu uz inkaunteru, bija, lai atbrīvotos no smēķēšanas. Nekad nebiju domājis, ka varēšu atteikties un  iemest ugunskurā cigarešu paciņu! Dievs man deva daudz vairāk, nekā es vēlējos. Esmu tagad brīvs arī no alkohola lietošanas. Aizbraucot mājās, man tika piedāvāts alkohols, bet pirmo reizi man bija spēks atteikt! Pēc inkauntera es ticu brīnumiem!

Angelika: Savā ticības dzīvē biju sākusi pagurt, un šeit es sapratu, ka man ir vajadzīgas personīgas attiecības ar Dievu. Es piedevu savam vīram un, kad aizbraukšu mājās, zinu, ka būšu ļoti laba un mīļa sieva. Esmu apņēmusies cienīt savu vīru! Šeit es sajutu ļoti lielu Dieva mīlestību un tagad zinu, ka Dievs mani mīl! Paldies!

Vēl daudzas labas liecības var skatīties: http://vimeo.com/channels/797354

Kristīne Krūkliņa un Sandija Vēze