Pašā ziemas vidū, no 18. – 20. janvārim notiks draudzes “Kristus Pasaulei” rīkotais šī gada pirmais inkaunters.
Tas ir trīs dienu seminārs, kas notiks ārpus Rīgas, prom no ikdienas un steigas, lai  dalībnieki
varētu aizmirst savas ikdienas rūpes, veltīt laiku, lai satiktos ar Dievu un iedziļinātos sevī.

Ko var iegūt inkaunterā?

Pārliecību par glābšanu. Daudzi cilvēki kļūstot par kristiešiem, nav piedzīvojuši īstu grēku nožēlu. Viņi var būt nākuši no kristiešu ģimenēm vai vienkārši mainījuši ticību, bet viņi nav izjutuši īstu grēku nožēlu. Bez īstas grēku nožēlas nav piedošanas.

Iekšējo dziedināšanu. Nav noslēpums, ka liela daļa no mums bērnībā piedzīvojuši atstumtību, vardarbību, pazemojumus, nāk no nepilnām, nelabvēlīgām ģimenēm un tas atstājis smagas iekšējās traumas un atstāj sekas tālākā dzīvē. Inkauntera laikā īpaši sagatavota kalpotāju komanda lūdz par katru un tādejādi ir iespēja atklāt problēmu cēloņus un saņemt dvēseles dziedināšanu.

Atbrīvošanu. Ir izplatīts viedoklis, ka pēc tam, kad cilvēki ir pieņēmuši Jēzu Kristu, viņi ir brīvi no nepareizām vēlmēm, emocionālas nospiestības, tieksmes uz grēku un tamlīdzīgām lietām. Dažiem kristiešiem ir grūti veidot savi dzīvi pēc Bībeles standartiem, praktizēt svētumu, jo viņu dvēselēs pastāvīgi notiek cīņa ar neskaitāmiem kārdinājumiem. Inkaunterā daudzi iegūst atbrīvošanu no dažādām atkarībām – alkohola, narkotikām, smēķēšanas vai seksuāliem grēkiem. Dievs arī atbrīvo no paaudžu mantotajiem lāstiem, bailēm un atstumtības.

Vīziju. Pēc dziedināšanas un atbrīvošanas, inkauntera dalībniekiem tiek stāstīts pat to, cik svarīgi ir iegūt vīziju no Dieva savai dzīvei, jo tikai tad ir iespējams dzīvot jēgpilnu dzīvi, ejot uz saviem mērķiem, palīdzot un kalpojot citiem, kuriem tas nepieciešams. Pilnvērtīgu, laimīgu uzvaras pilnu dzīvi spējīgs dzīvot tikai tas, kuram ir vīzija un ļoti daudzi, pārbraucot no inkauntera, ir ieguvuši vīziju, mērķi un jēgu savai dzīvei.

Šeit jūs varat noskatīties daudzu cilvēku liecības, kuri ir bijuši draudzes inkaunteros un piedzīvojuši, kā Dievs pārdabiskā veidā dziedina gan no dažādām smagām slimībām, gan atbrīvo un piešķir jēgu dzīvei.

Ziņas rakstīšanas brīdī vēl ir iespēja pieteikties uz janvāra inkaunteru pie Luīzes, rakstot luize.zveja@gmail.com vai zvanot 2001 6806.

Dace Daubere