„Kristus Pasaulei” draudze atšķiras ar to, ka ikviena aktivitāte, kas notiek draudzē,
tiek atspoguļota mājas lapas video materiālos un ziņās, ko pēc tam ievieto arī citos populāros sociālo tīklu lapās un kanālos. Taču šajā tehnoloģiju laikmetā netiek aizmirsts arī par citiem informācijas izplatīšanas veidiem un aizvien tiek gatavots, iespiests un izsūtīts laikraksts ar nosaukumu „Brīnumu Avīze”.

Pirmais „Kristus Pasaulei” izdevums tika izdots 2006. gada septembrī. Tas iznāk divas reizes gadā un tiek izsūtīts cilvēkiem, kas ir pieteikušies un abonējuši šo avīzi, ko var saņemt gan elektroniskā veidā gan pa pastu bez maksas.

Kā jau ierasts „Brīnumu Avīzes” galvenā pamatdoma ir atspoguļot liecības par Dieva darbiem mūsu dzīvēs. „Brīnumu Avīzē” var lasīt liecības no dziedināšanas dievkalpojumiem, kas tiek organizēti četras reizes gadā, no mājas grupām, kur tiek uzklausītas ikviena cilvēka vajadzības, kur visi grupas cilvēki lūdz un tic par to piepildīšanu, un protams, no inkaunteriem, kur vienmēr ir daudz atbrīvošanas stāstu. „Brīnumu Avīze” tiek izplatīta ne tikai caur pastu vai e-pastu, bet arī dalīta neformālo evaņģelizācijas pasākumu dalībniekiem, lai sniegtu nelielu ieskatu un iepazīstinātu ar draudzes darbību un aktualitātēm. Tāpēc papildus liecībām ir pieejama informācija par draudzē aizvadītajām aktivitātēm un arī par šajā gadā vēl gaidāmajiem pasākumiem, uz kuriem ikviens ir laipni gaidīts.

Ja arī tev gribētos saņemt šo avīzi un sekot mums līdz, bet neesi vēl pieteicies, tad tev ir iespēja to izdarīt, rakstot uz e-pastu brinumavize@gmail.com.

Līga Paņina.