Vairumam cilvēku vārds kāzas asociējas ar vasaru un siltu laiku.
Šo stereotipu nolēmuši lauzt uzreiz divi pāri, izvēloties par savu kāzu laiku Ziemassvētkus. „Kristus pasaulei” draudzes mācītājs Mārcis Jencītis Ziemassvētku pasākuma ietvaros salaulāja Jāni un Lauru, kā arī Ingu un Vilni. Otrais pāris ir Balviem. Tā šie svētki tika darīti dubultpriecīgi.

Inga un Vilnis ir pirms tam jau ir dzīvojuši kopā 5 gadus. Pēc inkauntera apmeklējuma novembrī abi ir nolēmuši ģimenes saites svētīt, noslēdzot kopēju derību Dieva priekšā.

Laura un Jānis iepazinās pirms četriem gadiem. Ik pa brītiņam viņu ceļi ir krustojušies, līdz beidzot abi ir nolēmuši veidot kopēju dzīvi. Abi ir priecīgi un pateicīgi Dievam par šo svētību.

Laulības derība ir īpašs notikums, kad cilvēki ir nolēmuši nest savu apņemšanos būt kopā, mīlēt, sargāt un gādāt vienam par otru Dieva, savu tuvāko un draudzes cilvēku priekšā.

Tas ir sākums kaut kam lielam un skaistam, kad tik daudz kas vēl jāiemācās un jāiegūst jauna pieredze nākotnē, piedzīvojot skaistus kopā būšanas brīžus un arī savas sīkākas un lielākas grūtības, kas ar mīlestību būs jāpārvar, smeļoties tam spēku no Dieva Vārda.

Abi pāri ir izsaka pateicību draudzei „Kristus pasaulei „ par lieliski noorganizēto, svinīgo un pārsteigumiem pilno kāzu ceremoniju.

Līga Paņina.