Agritas mazmeitiņai Džesikai, meklējot attīstības traucējumu cēloņus, tika atklātas dzirdes problēmas,
kuru dēļ turpmāk būtu jānēsā dzirdes aparāts. Bet pēc vecmāmiņas neatlaidīgajām lūgšanām meitenītei operācijas laikā defektu vairs neatrada, un speciālo ierīci dzirdes uzlabošanai nēsāt tomēr nevajadzēs.

Meitenīte piedzima it kā pilnīgi vesela, bet vēlāk sāka atklāties, ka viņa atpaliek attīstībā. Pirmajos gados ārsti mierināja vecākus un ieteica gaidīt. Taču nu jau meitenītei ir seši gadi, bet viņa aizvien ar lielām grūtībām un neskaidri izrunā vārdus, ko saprot tikai viņas tuvinieki.

Džesikas vecmāmiņa stāsta: „Mēs sākām satraukties, jo tuvojās skolas laiks, bet Džesika aizvien runāja ļoti slikti. Katru gadu gājām pie ārstiem, bet neko konkrētu viņi mums neieteica un nekāda īpaša rīcības plāna nebija.” 2013. gadā tika veikti izmeklējumi, kuru laikā konstatēja vairākas veselības problēmas. Džesikas deguna blakusdobumos tika atrasti adenoīdi, kas ļoti iespējams traucē runāt. Pats nepatīkamākais pārsteigums bija slēdziens par ausu defektu. Ārsti, apskatot izmeklējumus, informēja, ka bērnam turpmāk būs jānēsā dzirdes aparāts. Gan meitenītes vecāki, gan Agrita par šo faktu bija šausmās.

Agrita jau trīs gadus apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei”, un visu šo laiku bija lūgusi par savas mazmeitiņas veselību – pati un arī kopā ar mājas grupiņu. Uzzinot jaunumus, ar steigu tos ierakstīja vajadzību sarakstā, lai lūgtu par gaidāmo operāciju un īpaši – par dzirdi. Agrita stāsta: „Uzzinot ārstu slēdzienues ļoti pārdzīvoju. Jau tā viņai ir nopietnas veselības problēmas, un tagad klāt nāk vēl sliktā dzirde. Nespēju iedomāties, kā viņai izdotos sadzīvot ar šo aparātu. Džesika vienmēr ir ļoti aktīva. Daudzas lietas bērns vēl nesaprot un grūti ir pierunāt viņu darīt to, ko pati nevēlas. Es vēl dedzīgāknekā līdz šim, sāku lūgt Dievam par viņas veselību un apliecināt Rakstu vietas no Bībeles par dziedināšanu. Jēzus ir par ikvienu no mums miris un paņēmis prom visas sērgas un slimības. Sapratu, ka tikai Viņš spēj palīdzēt manai mazmeitiņai. Man ir ļoti žēl, ka esmu ar Dievu tikai pēdējos trīs gadus, un neesmu par Džesiku lūgusi jau iepriekš.

Ārsti ar meitenes vecākiem vienojās par datumu, kad tiks veikta operācija un noņemti adenoīdi, un pēc tam bērnam vajadzētu sākt nēsāt dzirdes aparātu. Bet par lielu pārsteigumu ķirurgiem un atvieglojumu Džesikas ģimenei, izmeklējumos redzētās pataloģijas vairs nebija. Mediķi atzina, ka ausis ir kārtībā, un meitenei nav nepieciešama ierīce dzirdes uzlabošanai. Viņa spēj uztvert vārdus un skaņas pati ar savām ausīm.

Agrita, uzzinot ārstu slēdzienu, ļoti priecājās. Dievs ir atbildējis uz viņas lūgšanām, un ausīs defekts ir pazudis kā nebijis. Meitenītes ģimene ir tiešām pateicīga Dievam par šo dziedināšanu. Vecmāmiņa ir apņēmusies arī turpmāk lūgt par mazmeitu, ticot, ka Dievs spēj viņu pilnīgi dziedināt.

Agrita ikvienam novēl iepazīt Dievu, – Viņš ir labākais ārsts un spēcīgākās zāles, jo ir atdevis par mums Savu Dēlu. Katrs, kurš atgriežas no grēkiem un pieņem Jēzus upuri, var atgūt tādu veselību, kādu Dievs mums ir paredzējis.

Agritas un Džesikas Eberliņu liecību pierakstīja Līga Paņina