Ar nopietnām veselības problēmām saskaras ne tikai cilvēki cienījamos gados, bet arī jauni vīrieši un sievietes. Tā notika Sandrim no Talsiem. Pirms pusotra gada viņam sākās nopietnas problēmas kājās – tā, ka pat elementāra pārvietošanās periodiski kļuva gandrīz neiespējama. 2015. gada rudenī viņš sāka apmeklēt draudzes “Kristus Pasaulei” mājas grupiņu Talsos, vērsās lūgšanā pie Dieva un tagad jaunais vīrietis vairs nesūdzas par sāpēm, tās ir pazudušas un viņš var pilnvērtīgi strādāt.

Par to Sandris stāsta: “Pagājušā gada pavasarī man sāka sāpēt ceļu locītavas. Devos pie ārsta, kas noteica, ka ir nepietiekošs daudzums locītavu saistvielas un izrakstīja man medikamentus, kuru ietekmē tā varētu atjaunoties. Lietoju šīs zāles, bet nekādu uzlabojumu nejutu, sāpes nerimās un reizēm tās bija tik stipras, ka nevarēju pat pastaigāt. Biju izmisis, un sāpes ļoti apgrūtināja manu ikdienu.

Tad kāds draugs man pastāstīja un uzaicināja uz draudzes “Kristus Pasaulei” mājas grupiņu. Dievam ticēju un pirms tam biju apmeklējis kādu draudzi, bet tas manā dzīvē vēlamās izmaiņas nenesa, tādēļ sākumā biju skeptiski noskaņots, bet, tā kā draugs bija neatlaidīgs, tad beidzot uz rudens pusi piekritu aiziet. Sākumā jutos visai sasaistīts, bet uzreiz iepatikās atmosfēra – tur sastapu foršus cilvēkus, dzirdēju daudz ko jaunu un interesantu par Dievu, arī to, ka Viņš grib un var dziedināt visas slimības. Grupiņā tika aizlūgts par ceļu locītavu dziedināšanu un jau uzreiz jutu uzlabojumus. Kļuva vieglāk iet, jo sāpes mazinājās.  Turpināju arī pats lūgt par to, līdz sāpes pazuda pavisam. Tagad katru dienu lasu Bībeli, lūdzu Dievu, cenšos regulāri būt mājas grupiņā, esmu iepazinis Dievu un nu jau vismaz pus gadu esmu aizmirsis par sāpēm ceļu locītavās. Esmu dziedināts, kā arī priecīgs un pateicīgs Jēzum, ka Viņš ir mans Glābējs un arī mans Ārsts.”

Jaunais vīrietis no Talsiem saņēma Dieva svētību – dziedināšanu. Ja Tev tāpat kā Sandrim ir veselības problēmas, tad zini, ka vari griezties pie Dieva pēc palīdzības, kļūt vesels un iegūt vēl daudz vairāk svētību. Vēstulē ebrejiem 11:6 ir rakstīts: “Jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt, ka Viņš ir un ka Viņš tiem, kas Viņu meklē, atmaksā.” Aicinām ikvienu griezties pie Dieva un piedzīvot Viņa svētības.

Sandra Gobas liecību pierakstīja Dace Daubere