Pagājušo svētdien, 25. maijā Zinātņu akadēmijā notika draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojums.
Kā allaž, bija gan iedvesmojoša slavēšana, gan arī uzmundrinoša svētruna, kurā draudzes mācītājs Mārcis Jencītis aplūkoja vairākus iemeslus, kas mums traucē piedzīvot Dieva žēlastību un dziedināšanu, un kā tos novērst. Mācītājs ar kalpotāju komandu lūdza par ikvienu, kuram bija kāda problēma, vajadzība, un kurš meklēja tajā palīdzību. Daudzi cilvēki savās liecībās stāstīja, ko Dievs ir darījis viņu dzīvēs gan šī dievkalpojuma laikā, gan arī iepriekšējās dziedināšanas sapulcēs. Lūk, spilgtākās liecības:

Valentīna„Man jau diezgan ilgu laiku bija smaguma sajūta vēderā, sāpes kuņģī un paribē. Naktīs bieži sēdēju gultā līdz četriem rītā, un lūdzu: „Dievs, ņem mani debesīs, jo tur ir labāk!” Kad pagājušo svētdien mācītājs dievkalpojumā teica, ka tieši šajā brīdī Dievs daudzus dziedina, palika tik viegli! Sapratu ka Tas Kungs mani dziedina. Pārnākot mājās, vakarā normāli paēdu, man nekas vairs nespieda, nedūra un nesāpēja. Tagad jūtos vesela. Slava Dievam!”

Ieva: „Man bija nopietnas problēmas ar muguru. Kādā no iepriekšējiem dziedināšanas dievkalpojumiem Dievs dziedināja manus kakla skriemeļus un atbrīvoja no sāpēm sprandā. Tas mani iedrošināja un vairoja ticību, jo vēl bija sāpes citā vietā – starp lāpstiņām. Tās izstaroja uz krūšu kaulu, tirpa rokas, pie tam bieži sāpēja arī galva. Svētrunas noslēgumā mācītājs teica: „Ja kāds no klātesošajiem jūt Dieva pieskārienu, vai neparastas sajūtas savā ķermenī, lai iznāk priekšā!” Kad es izgāju draudzes priekšā, man uzlika rokas un aizlūdza. Tajā brīdī sāpes un diskomforts krūšu rajonā pārgāja. Tagad jau divas dienas man mugura vairs nesāp!”

Margita jau ilgāku laiku mocījās ar sāpēm abos ceļgalos. Pēc dziedināšanas dievkalpojuma viņa stāsta: „Vēl svētdienas rītā sāpes ceļos bija briesmīgas. Domāju, vai maz tikšu uz dievkalpojumu, tomēr pārvarēju sāpes un braucu. Pēc tam, kad kalpotāja par mani aizlūdza, uzreiz palika krietni labāk. Šobrīd ceļi vairs nesāp gandrīz nemaz. Paldies Jēzum!”

Laima„Mana dziedināšana ir vairāk emocionāla, nekā fiziska. Esmu laulībā jau 20 gadus, un pa šo laiku esmu piedzīvojusi gan laimes brīžus savā ģimenē, gan arī ne pārāk labas lietas. Manī bija rūgtums uz tuviniekiem  un nepiedošana sev. Šajā dievkalpojumā jūtami piedzīvoju Dieva pieskārienu. Bija kāds mirklis, kad nespēju nostāvēt kājās. Vienā mirklī es spēju piedot sev, vīram un radiniekiem. Sirdī ienāca tāds miers un laime!”

Irēna ir no Saldus, un viņai pirms gada konstatēja audzēju trešajā stadijā. Kopš tā laika viņa ir izgājusi vairākus ķīmijas un staru terapijas kursus, kā arī pārcietusi operāciju. „Ļoti iedvesmoja mācītāja svētruna šajā dievkalpojumā. Jūtos pilnīgi vesela un ticu, ka Dievs mani ir pilnībā dziedinājis no audzēja!”

Dziedināšanas dievkalpojumi draudzē „Kristus Pasaulei” notiek reizi trijos mēnešos un nākamais šāda veida dievkalpojums notiks 24. augustā. Piedalies arī tu, un nepalaid garām savu iespēju!

Artūrs Danenbaums