Šā gada 5. jūnijā draudze „Kristus pasaulei” rīko dziedināšanas – evaņģelizācijas dievkalpojumu, kurš notiks Rīgā,
Zinātņu akadēmijas namā pulksten 14.00. Šis ir jau otrais dziedināšanas dievkalpojums šogad, un draudzes plānā šajā gadā ir paredzēti vēl divi līdzīgi pasākumi.

Iepriekšējais dziedināšanas evaņģelizācijas dievkalpojums draudzē „Kristus pasaulei” notika šā gada 6. februārī un bija ļoti labi apmeklēts. Jāatzīmē, ka šogad draudze kopumā ir ieplānojusi tikai četrus dziedināšanas – evaņģelizācijas dievkalpojumus. Draudzes mācītājs Mārcis Jencītis: „Rodas iespaids, ka pirms gada, kad dziedināšanas dievkalpojumi notika katru mēnesi, cilvēki nāca mazāk, nekā tagad. Ļaudis ir iemācījušies novērtēt šādas kalpošanas nozīmi. Nāc un arī tu piedzīvo savu brīnumu!”

Spilgtākās dziedināšanas draudzē, kas notikušas gan dievkalpojumos, gan inkaunteros:

Vitālija: Es saņēmu dziedināšanu no paaugstināta asinsspiediena. Inkauntera laikā pēc enerģiskās slavēšanas un dejošanas brīnījos, ka man nesāp galva, jo nebiju iedzērusi paredzēto tableti. Slava Dievam un paldies visiem, ka mīlat un rūpējaties par mums!

Anatolijs: Pagājušajā ziemā es gandrīz vairs neko neredzēju. Man viss dubultojās. Dzirdēju reklāmu par dziedināšanas dievkalpojumu. Atnācu, par mani aizlūdza un teica, ka man jābrauc uz inkaunteru. Pēc inkauntera redze man ir daudz labāka. Arī ar locītavām man ir labāk un mugura nesāp. Dzīve man tagad sāk patikt. Es ticu, ka Jēzus darbojas vēl arvien!

Elīna: Ārsts bija pateicis, ka man ir paaugstināts skābes līmenis kuņģī. Sāpēja vēders, vēmu pēc ēšanas, mocījos naktīs. Tagad esmu no tā brīva! Jēzus ir mans Ārsts!

Artūrs: Braucot uz inkaunteru, biju galīgi slims. Kaklā bija tāds kā ķieģelis. Es klepoju, nāca ārā strutas ar asinīm. Vakarā, kad bija nodošanās lūgšana pie krusta, sajutu reālu spēku izplūstam caur mani un šis smagums krūtīs tika paņemts nost! Tiku dziedināts! Pēdējā dienā gāju saunā, peldējos baseinā un no slimības nebija ne vēsts!

Elizabetei bija sapnis dejot baletu. Taču iedzimta potīšu deformācija neļāva viņai šo sapni īstenot. Viena potīte bija augstāk par otru un kājas ļoti ātri nogura. Braucām uz sanatoriju, bet bez rezultātiem. Bijām jau atmetuši pēdējās cerības, tomēr devāmies uz dziedināšanas dievkalpojumiem. Katru reizi mācītājs lūdza par mums. Elizabetes kāju stāvoklis strauji uzlabojās. Pašlaik viņa mācās baleta skolā. Elizabetes sapnis piepildās!

Skaidrīte: Man bija astma jau no bērnības. Ejot bija aizdusa, bet pēc aizlūgšanas elpošana kļuva pilnīgi brīva! Dievs ir mana veselība! Slava Dievam!”

Nāc, piedalies un saņem arī tu visu, ko Dievs paredzējis un grib tev dot Jēzū Kristū!