Dziedināšanas dievkalpojumi draudzē “Kristus Pasaulei” notiek tikai dažas reizes gadā, tāpēc tas vienmēr ir ļoti gaidīts pasākums. Lai par to uzzinātu ne tikai draudzes pastāvīgie apmeklētāji, tika izsūtīti bukleti un iespiesta reklāma laikrakstos. Ikvienam, kurš atsaucās, bija iespēja dzirdēt uzmundrinošu svētrunu, pieņemt Jēzu par savu Glābēju un saņemt individuālu aizlūgšanu par savām problēmām.

Mācītājs sludināja Dieva vārdu par to, kā saņemt un saglabāt dziedināšanu. Dievs ir devis Saviem bērniem varu, lai dzīvotu uzvarā visās dzīves sfērās. „Redziet, Es jums esmu devis spēku, ka varat staigāt pāri čūskām un skorpioniem un katram ienaidnieka spēkam, un viss tas jums nekā nekaitēs.” (Lūkas evaņģēlijs 10:19)

Kalpotāji uzklausīja katru personīgi un lūdza par dažādām cilvēku vajadzībām – gan fiziskām saslimšanām, gan emocionālām un finansiālām problēmām. Visi, par ko tika lūgts, ja vien vēlēsies, turpinās saņemt atbalstu un palīdzību, lai izkļūtu no savām grūtībām.

Liela daļa no tā, ko Dievs darīja šajā dienā būs redzams pēc zināma laika, bet, lūk, dažas liecības, ko klātesošie varēja pastāstīt par piedzīvoto jau dievkalpojuma beigās.

Vēsma: “Slimoju ar reimatismu jau kopš 8 gadu vecuma un tā dēļ nereti cietu sāpes. Visbiežāk tās bija ceļa locītavās. Pēdējās trīs dienas arī sānā jutu sāpes, un tās radīja grūtības paiet. Dievkalpojuma laikā jutu tādu kā vēsumu, kas iet pa kājām uz augšu un sapratu, ka Dievs tādā veidā dara savu dziedinošo darbu. Tagad sāpes ir pārgājušas, jo Jēzus ir mani dziedinājis.”

Inga: “Daudz nodarbojos ar sportu un kopš 2005. gada man sāpēja celis. Šī gada martā tika veikta ceļa locītavas operācija. Stāvoklis nedaudz uzlabojās, bet, tā kā turpināju aktīvi sportot, sāpes kājā par sevi regulāri atgādināja. Pirms vairāk kā gadaman parādījās arī durošas sāpes sirdī, kas arī visai bieži atkārtojās. Šodien, atnākot uz dievkalpojumu, man stipri sāpēja gan kāja, gan arī “dūrās” sirdī. Slavēšanas laikā sajutu, ka Dievs man pieskārās, kājā jutu karstumu, un pēc tam sāpes celī pazuda. Arī sirdī durošās sāpes pārgāja. Esmu dziedināta un ļoti priecīga!”

Lolita: “Man bija nepareizi izveidojies mugurkauls un iegurnis, tādēļ cietu sāpes, kas 14 gadu vecumā saasinājās, tā ka reizēm pat nevarēju izkāpt no gultas. Izmeklēšanu rezultātā konstatēja smagas diagnozes – artrozi un skoliozi. Nevarēju pavisam taisni atliekties pat uz piecām sekundēm, stipru sāpju dēļ bija ļoti grūti staigāt un pietupties. Tā bija mana ikdiena. Dievkalpojuma laikā Dievs pieskārās un sajutu tādas kā skudriņas skrienam pa ķermeni. Tagad nejūtu vairs nekādas sāpes, varu stāvēt taisni, noliekties līdz zemei un pietupties bez grūtībām. Slava Dievam, esmu laimīga un pateicīga par dziedināšanu.”

Lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi, mums jāpaliek regulārās attiecībās ar Dievu. Tikai esot ciešā kontaktā ar savu Viņu, mēs spējam nepadoties un dzīvot svētībās, ko Jēzus mums sagādājis un tās nepazaudēt. Lai paliktu uz pareizā ceļa un grūtā brīdī saņemtu patiesu atbalstu, ir svarīgi būt draudzē, tādēļ katrs aicināts apmeklēt dievkalpojumus svētdienās plkst. 11.00 Elizabetes ielā 2, Pasaules tirdzniecības centrā. Sīkāka informācija draudzes mājas lapā www.kristuspasaulei.lv.

Dace Daubere