Elita pirms 15 gadiem, braucot ar riteni, nokrita un smagi sasita muguru.
Šī kritiena rezultātā viņas mugurkaulā izbīdījās viens no diskiem, un, Elitai pārvietojoties, tas radīja neciešamas muguras sāpes, tā, ka Elita nevarēja pastaigāt. Sievietei tika veikta operācija, kuras laikā cietušais disks tika izņemts. Pēc operācijas Elitas mugura vairs nesāpēja, tomēr pēc gada, uzsākot fiziski smagu darbu fermā, muguras sāpes atjaunojās.

Kaut arī Elita regulāri apmeklēja ārstus, smērēja dažādas ziedes, lietoja medikamentus, sāpes nepārgāja, tās kļuva arvien spēcīgākas un neizturamākas. Šo sāpju rezultātā viņa kļuva nervoza un jutās neapmierināta ar savu dzīvi. Viņai radās pamatīgas grūtības veikt ikdienas pienākumus, piemēram, pieskatīt savu mazmeitiņu.

Šā gada 24. februārī Elitai piedāvāja atnākt uz draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu. Uz šo dievkalpojumu Rīgā viņa atbrauca no Saldus. Elitai par lielu pārsteigumu nākamajā dienā pēc aizlūgšanas, ko viņa saņēma dievkalpojuma laikā, mugura vairs nesāpēja. Lai arī viņa šobrīd strādā darbā, kur visas dienas garumā jāstāv kājās, sieviete jūtas pavisam labi. Elita ir laimīga, jo pēc minētās dienas muguras sāpes vairs nav atgriezušās.

Elita apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei” Saldū. Viņa regulāri dodas uz savu mājas grupu, lasa Bībeli un lūdz Dievu. Ikdienas darbi muguras sāpju dēļ viņai vairs nesagādā grūtības. Elita saka: „Esmu kļuvusi mierīgāka un apmierināta ar dzīvi. Es priecājos, jo varu gan strādāt, gan pieskatīt savu mazmeitiņu, kurai šobrīd ir pieci gadi.”

Bībelē ir teikts: „Teici To Kungu, mana dvēsele, un neaizmirsti, ko Viņš tev labu darījis! Viņš piedod visus tavus grēkus un dziedē visas tavas vainas” (Psalms 103:2-3). Elita priecīgi stāsta: „Dievs palīdz tur, kur nekas un neviens cits nespēj palīdzēt. Viņš ir dziedinājis manu muguru. Slava Tam Kungam!”

Elitas liecību pierakstīja Inga Lapsa