Narkotikas, alkohols un citas kaitīgās vielas vairāk kā desmit gadu garumā
var atstāt neatgriezeniskas sekas cilvēka veselībai.Arī Uģis bija viens no tiem, kurš ilgstoši lietoja visas šīs atkarības izraisošās vielas un vēlāk smagi saslima. Tagad Uģis ir saņēmis dziedināšanu un var ar šo notikumu dalīties arī ar citiem.

Uģi, pastāsti nedaudz par to, kā viss notika!

Draudzi apmeklēju jau četrus gadus. Pirms iepazinu Dievu dzīvoju kriminālu dzīvesveidu, lietoju visas iespējamās narkotikas, dzēru. Vēlāk, meklējot izeju no šī posta, sāku apmeklēt draudzi  „Kristus Pasaulei” un  Dievs mani no tā visa atbrīvoja. Taču sekas palika. Pagāja laiks un man sāka pasliktināties veselība, tas bija rezultāts manam iepriekšējam dzīvesveidam. Bija problēmas ar kuņģi, regulāri izjutu sāpes. Šis bija laiks, kad jau kādus trīs gadus biju brīvs no atkarībām un regulāri apmeklēju draudzi un lūdzu Dievu. Visu šo laiku bija apziņa, ka ļoti daudz gadus neesmu bijis pie  ārsta, un pie sevis domāju, ka jāiet pārbaudīties, vai neesmu slims ar kaut ko neārstējamu. Man bija ļoti bail, pagāja ilgs laiks līdz es saņēmos aiziet. Izstaigāju dažādus  speciālistus līdz man atklāja labajā nierē kādu veidojumu, kurš radīja aizdomas, ka varētu būt kaut kas slikts. Mani nosūtīja uz dziļākiem izmeklējumiem, lai noteiktu, kas tas ir. Visas pārbaudes liecināja, ka man ir audzējs un ārsts to apstiprināja. Tālāk mani jau nosūtīja uz trešajām analīzēm, lai noteiktu, vai audzējs ir ļaundabīgs vai labdabīgs.

Kāda bija tava reakcija, kad uzzināji par šo problēmu?

Es centos neapjukt un emocionāli nesabrukt. Turpināju darīt ikdienas lietas. Nepametu kalpošanu draudzē, bet pat sāku kalpot vairāk. Turpināju rūpēties par ģimeni, iet uz darbu un palīdzēt citiem cilvēkiem. Biju apņēmies pat tad, ja būs sliktākais variants, kalpot Dievam līdz galam un nepadoties. Zināju, ka Dievs vienmēr būs man blakus un palīdzēs visu izturēt.

Vai tu un tava mājas grupiņā lūdza par šo lietu?

Pastāstīju par audzēju savai mājas grupiņas vadītājai, mēs sākām par to lūgt, vēlāk par mani lūdza visa grupiņa. Arī pats es regulāri vērsos pie Dieva lūgšanā un apliecināju, ka esmu dziedināts. Neskatoties uz to, ka bija bail, es ticēju, ka Jēzus mani dziedinās un ka Viņš ir miris pie krusta par visām manām slimībām. Es nepadevos bailēm. Gāju ticībā un patiešām Jēzus mani dziedināja!

Kā tu uzzināji, ka esi dziedināts?

Man bija uztaisītas analīzes, lai varētu noteikt, vai audzējs ir labdabīgs vai ļaundabīgs. Pagāja trīs mēneši līdz es saņēmos aiziet pēc rezultātiem. Bija bail, bet bailes tika uzveiktas ticības spēkā. Ārsts bija šokā un pateica, ka tur vairs nekā nav. Viņš nesaprata, kā tas ir iespējams, un teica, ka parasti tā tas nenotiek. Tas ir īsts brīnums!

Kā tu jūties šobrīd?

Kopš dziedināšanas ir pagājis gads un jūtos lieliski. Nodarbojos ar sportu un esmu priecīgs. Esmu daudz ko iemācījies un sapratis. Caur šo visu es kļuvu pacietīgāks, disciplinētāks, esmu pārliecināts, ka tikai pateicoties disciplīnai un savai ticībai, ka nepārtraucu darīt pareizas lietas pat tad, kad ir grūti, Dievs mani varēja dziedināt. Iemācījos vairāk mīlēt, jo, neskatoties uz lielām sāpēm, turpināju palīdzēt citiem draudzes cilvēkiem un rūpējos par ģimeni. Tikai darot pareizas lietas, ko māca draudzē, es Dieva spēkā tiku galā ar  šo problēmu. Esmu pārliecināts, ka ja es nebūtu ar Dievu, tad emocionāli sabruktu un neizturētu šo visu. Iespējams, ka beigas būtu pavisam bēdīgas.

Ko tu iesaki citiem?

Ir jātic Dieva apsolījumiem un tam, ka Jēzus ir miris par mūsu grēkiem  un slimībām.  Apzinieties, ka mūsu ticība ir pārliecība par neredzamajām lietām. Ir jāsaredz to, ko Dievs saka Bībelē, ka būs labāk. Jāierauga, ka arī tuksnesī var parādīties jūra un oāze! Ticība Dievam ir pats spēcīgākais, kas var būt. Darīt pareizās lietas, ticēt, nepadoties un Dievs jūs dziedinās!

Uģa Kuņicka liecību pierakstīja Edgars Paeglis