Renārs tikko bija sācis ticēt Dievam un pievienojies draudzei “Kristus Pasaulei” Liepājā, kad viņam parādījās spēcīgas sāpes mugurā, kas pieauga ar katru dienu un kuru dēļ vīrietis nespēja normāli ne sēdēt, ne gulēt. Renārs zināja, ka Jēzus ir ne tikai piedevis grēkus viņa dzīvē, bet arī spēj dziedināt no jebkuras slimības. Viņš nolēma nepadoties, nekrist izmisumā, bet sāka lūgt par savu problēmu. Atbilde atnāca, apmeklējot dievkalpojumā Rīgā, kad Renārs tika dziedināts no vairākus mēnešus ilgām intensīvām sāpēm mugurā.

Par to, kā tas notika, viņš stāsta: “Pirms četriem mēnešiem sajutu diskomfortu muguras lejas daļā. Tas sākās bez redzama iemesla un drīz vien pievienojās asas sāpes, kas pārgāja uz kājām. Sāpes izpaudās tieši tad, kad sēdēju vai gulēju. Staigāt un strādāt es varēju, bet, tiklīdz apsēdos automašīnā pie stūres, sāpes pārņēma visu kāju tā, ka nespēju mierīgi vadīt auto. Bet man ar mašīnu jābrauc gandrīz katru dienu 20 kilometrus uz katru pusi. Arī sēžot mājās uz krēsla, visu laiku vajadzēja dīdīties un kustināt kāju, jo tikai tā varēju kaut cik kliedēt sāpes.

Pie ārstiem negāju un nekādus pretsāpju līdzekļus nedzēru, jo cerēju, ka sāpes pašas pāries. Kopš šī gada maija esmu kristietis, ticu Jēzum un esmu atdevis Viņam savu dzīvi. Regulāri apmeklēju draudzi “Kristus Pasaulei” Liepājā, kā arī mājas grupiņu. Redzot, ka sāpes turpinās, pamazām sāku lūgt par savas muguru un apliecināju, ka Jēzus brūcēs esmu dziedināts.

Šā gada oktobra beigās biju uz dziedināšanas dievkalpojumu draudzē “Kristus Pasaulei” Rīgā. Braucot autobusā, apliecināju saviem mājas grupiņas biedriem, ka tikšu dziedināts no sāpēm mugurā. Dievkalpojumā ar savu vajadzību devos pie kalpotāja, kurš par mani aizlūdza. Tieši tajā brīdī mugura sāka sāpēt vēl vairāk. Sajūtas bija nepatīkamas un pat nepanesamas, taču, braucot mājās, ievēroju, ka pēc vairākiem mēnešiem, sēžot autobusā, es atkal jūtos komfortabli. Tobrīd sapratu, ka Dievs mani ir dziedinājis no sāpēm mugurā un kājās.

Tagad varu normāli sēdēt, vadīt auto bez diskomforta un sāpēm. Sāpes muguras lejas daļā un kājās vairs nav. Strādāju par noliktavas pārzini un mans darbs bieži ir saistīts ar smagumu celšanu un pārvietošanu. Tiem cilvēkiem, kuriem ir problēmas, es iesaku un aicinu vērsties pie Dieva un lūgt pēc dziedināšanas, jo tikai Viņš var un grib tevi dziedināt! Pats savā dzīvē par to esmu pārliecinājies ne vienu reizi vien. Jēzus ir mūsu Ārsts un Viņam nav nedziedināmu slimību!”

Renāra Lapiņa liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums