Edīte kopš pagājušā gada ziemas apmeklē draudzes „Kristus Pasaulei” filiāli Balvos, uz kuru viņu uzaicināja paziņa.
Gada nogalē sieviete nolēma doties uz draudzes Ziemassvētku dievkalpojumu Rīgā, nemaz nenojaušot, ka šeit Dievs pārdabiski atrisinās viņas veselības problēmu.

„Trīs līdz četrus gadus biju mocījusies ar sāpošām, stīvām un uztūkušām kājām. Sāpes izjutu katru dienu, bieži vien tās bija tik nepanesamas, ka bija jāsāk raudāt. Veicot garākus ceļa posmus, piemēram, vedot uz bērnudārzu savu meitiņu, bija grūti spert katru soli un nezināju, kā spēšu tikt atpakaļ uz mājām. Ārsts bija konstatējis, ka problēma radusies sastieptu locītavu dēļ, vairākas reizes ziemā uz slidena ceļa samežģot potītes. Pastiprināti sāpēja arī labās kājas celis, kur iepriekš bija sastrutojums un kuru nebiju pareizi apkopusi. Ik dienas lietoju vairākas zāles un dažādas smēres, taču medikamenti spēja atvieglot manas ciešanas tikai uz īsu brīdi, pēc tam atkal viss atkārtojās. Pie katras mazākās slodzes jutu sāpes, tāpēc bija grūti strādāt. Vakaros grūtības staigāt izjutu visvairāk. Tad negribējās pat kustēties, jo zināju, ka katrs solis būs mokpilns. Kamēr naktī gulēju, pampums nogāja un no rītiem bija vieglāk, taču pēcpusdienā viss sākās no jauna – kājas kļuva stīvas, sāpošas un piepampušas, pārvietošanās prasīja lielu piespiešanos,” tā par sevi stāsta Edīte.

Pirms pagājušajiem Ziemassvētkiem Edīte bija pāris reižu apmeklējusi draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojumus un mājas grupas sapulces Balvos, kur dzirdēja par to, kā Dievs atbild uz citu cilvēku lūgšanām un palīdz atrisināt dažādas problēmas. Tādēļ sieviete griezās pie Dieva lūgšanā par savas veselības uzlabošanos un kāju dziedināšanu. Kad mājas grupas meitenes viņu aicināja doties līdzi uz Rīgu uz Ziemassvētku dievkalpojumu, Edīte piekrita. Tur pēc izrādes un sprediķa mācītājs aicināja iznākt zāles priekšā cilvēkus, kam ir kādas veselības problēmas, lai ar viņiem kopā aizlūgtu. Kad pienāca Edītes kārta, viņa lūgšanas laikā juta tādu kā mazu adatiņu durstīšanu pietūkušajās kājās. Pēc tam sāpes pārgāja un sieviete iepriecināta devās atpakaļ uz mājām Balvos.

„Pēc dievkalpojuma jutos lieliski, jo sāpes bija pazudušas un piepampums mazinājās, taču es pat nenojautu, ka Dievs mani ir pilnībā dziedinājis. Tikai otrā dienā, atkal vedot savu meitiņu uz bērnudārzu, sapratu, ka varu iet pavisam viegli un mani nemoka tik ierastās sāpes. Kopš šī dievkalpojuma ir jau pagājis gandrīz gads un manas kājas vairs nekad nav bijušas pietūkušas, smagas un sāpošas. Es ik nedēļu turpinu apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei” Balvos, un katru reizi, kad man ir kādas grūtības, lūdzu Dievam palīdzību, jo zinu, ka Viņš vienīgais spēj atrisināt visas manas problēmas. Esmu tik pateicīga Dievam, kurš atbrīvoja mani no ciešanām vairāku gadu garumā un vienmēr dzird manas lūgšanas! Zinu, ka Dievs ikviena dzīvē spēj darīt brīnumus un sniegt atrisinājumu pat ilgstošiem sarežģījumiem. Uzticieties Dievam, nāciet uz draudzi un jūsu lūgšanas tiks atbildētas,” tā ar prieku saka Edīte.

Edītes Jēgeres liecību pierakstīja Laura Gruševa