Emīls ir 13 gadus jauns sportisks un ļoti gudrs zēns.
Diemžēl pirms 3 gadiem no ģimenes aizgāja prom viņa tētis, kas bērnam radīja pārdzīvojumus, un rezultātā Emīlam parādījās alerģiski, sarkani un niezoši plankumi uz kreisās rokas pie vēnām. Šos izsitumus bija viegli pamanīt, jo Emīla vēnu apvidus bija klāts ar sarkanīgām strutainām krevelēm, dažās vietās bija pat izveidojušies caurumi ādā.

Emīls stāsta: „Roka niezēja, no tās tecēja šķidrums un izveidojās kreveles. Man bija jādomā, ko vilkt mugurā, es nevarēju vilkt kreklus ar īsām rokām, jo mana roka izskatījās šausmīgi. Cilvēki pamanīja šo alerģiju, un pārbijušies prasīja, kas man noticis. Man šī roka arī sāpēja un ļoti traucēja ikdienā. Es lūdzu Dievu, lai Viņš mani dziedina, man palika nedaudz labāk, taču ar laiku izsitumi atgriezās. Vienreiz, kad es satikos ar savu tēti, viņš mani aizveda pie ārsta, kurš izrakstīja homeopātiskās zāles. Es lasu Bībeli, apmeklēju draudzi „Kristus Pasaulei” un zinu, ka homeopātija ir balstīta okultismā un buršanā. Bībelē ir teikts, ka buršanās ir smags grēks, tāpēc es nolēmu paļauties uz Dievu un turpināt lūgt Jēzum dziedināšanu.

Katru nedēļu es apmeklēju mājas grupiņu draudzē „Kristus Pasaulei”, kur mans grupiņas vadītājs Arvis un citi dalībnieki sāka lūgt par manas rokas dziedināšanu. Apmēram pirms diviem mēnešiem Dievs uzklausīja mūsu lūgšanas – izsitumi uz rokas sāka samazināties, caurumi ādā pakāpeniski sadzija. Tagad mana roka ir pilnībā dziedināta! Visa slava un pateicība Jēzum Kristum, jo Viņš mani ir dziedinājis no šausmīgās alerģijas.”

Bībelē ir teikts: „Es esmu Tas Kungs, jūsu ārsts”(2.Mozus 15:26). Dievs ir vislabākais ārsts, jo Viņš ir mūsu Tēvs un mūsu Radītājs, Viņš vislabāk mūs pazīst, Viņš pilnībā var paņemt prom visas mūsu slimības. Jēzus Kristus nāca uz zemes un nomira par visiem cilvēkiem, Viņš uz sevis uzņēmās visas mūsu slimības, lai mēs varētu iegūt dziedināšanu – „Viņš uznesa mūsu grēkus Savā miesā pie staba, lai mēs, grēkiem miruši, dzīvotu taisnībai; ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti” (1. Pētera 2:24). Jēzus Kristus Vārdā mēs varam iegūt dziedināšanu no jebkuras slimības.

Inga Lapsa.