Viktors ar ģimeni jau kādu laiku apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei”.
Nesen viņš devās uz draudzes rīkoto trīs dienu lūgšanu semināru inkaunteru, kur ne tikai iepazina tuvāk Dievu, bet arī saņēma dziedināšanu no ilgstošām veselības problēmām.

Viktors stāsta: „Lai arī senāk man bija sāpējusi galva, tomēr īpaši neuztraucos – parasti jau drīz vien pārgāja. Taču pēdējā gada laikā galvassāpes mocīja katru dienu; parādījās arī elpas trūkums, kas izpaudās kā grūtības ievilkt elpu. Pat, ja sēdēju mājās un neko nedarīju, galva mēdza spēcīgi sāpēt. Devos pie ārstiem, lai saņemtu palīdzību. Tika veiktas dažāda veida izmeklēšanas, bet iemesls netika atklāts. Ārsts teica, ka man jau ir četrdesmit gadu un šāda veselības pasliktināšanās esot vecuma dēļ, sāpes ir jāpacieš un gan jau pēc kāda laika pāries. Man tika izrakstīti dažādi medikamenti – katru dienu bija jālieto septiņas līdz astoņas tabletes. Zāles spēja uz kādu brīdi galvassāpes samazināt un atvieglot elpošanu, tomēr nekas ievērojami neuzlabojās. Elpas trūkumi mēdza atkārtoties bieži – pat katru nedēļu. Reiz tika izsaukta arī „ātrā palīdzība”, jo man sākās tik smagas galvassāpes un elpas trūkums, ka domāju, – varu nomirt. Viņi atbrauca, iedeva man medikamentus, kas palīdzēja atkal normāli elpot, un, nespēdami izskaidrot, kādēļ tas noticis, aizbrauca. Šī gada laikā bija aptuveni piecas tik smagas lēkmes, ka sāku uztraukties par ģimeni, kas paliktu bez tēva un apgādnieka, ja es nomirtu.”

Kad Viktors ieradās inkaunterā, arī tad viņu mocīja stipras galvassāpes. Jau pirms došanās pie kalpotāja uz aizlūgšanām Viktors sajuta Dieva klātbūtni un mīlestību. Kad sākās aizlūgšana, viņam palika arvien labāk un labāk, līdz galvassāpes pārgāja pavisam. Vīrietis bija ieguvis pārliecību, ka Dievs viņu ir dziedinājis un veselība uzlabosies. Aizbraucis mājās, Viktors turpināja tam ticēt un apliecināt, ka ir vesels.

„Tagad pēc inkauntera par elpošanas problēmām esmu jau aizmirsis, jo tās vairs nav atkārtojušās. Pateicoties Dievam, mana veselība ir stipri uzlabojusies. Ja arī galva nedaudz iesāpas pie papildus slodzes, sāpes ātri vien pāriet un nav mokošas. Esmu pateicīgs par iespēju doties uz inkaunteru, pēc kura man vairs nav jāmokās ar smagām sāpju un elpošanas problēmām, kā arī jātērē nauda daudzo medikamentu iegādei, jo zāles man vairs nav nepieciešamas. Mana ģimene ir laimīga, ka beidzot viss ir kārtībā un varu mierīgi strādāt un rūpēties par viņiem. Arī pats esmu izmainījies – visiem cilvēkiem, kad vien iespējams, stāstu par Dievu un to, ko Viņš ir darījis manā dzīvē, kā arī regulāri veltu laiku Bībeles lasīšanai un lūgšanai. Lai arī vīrieši uzskata, ka ir pietiekoši stipri un Dievs viņiem nav vajadzīgs, tomēr es viņiem gribu atklāt, ka Dievs var un vēlas atrisināt viņu jautājumus un dziedināt no visām slimībām,” smaidot saka Viktors.

Viktora Ņesperova liecību pierakstīja Pēteris Plakans un Laura Gruševa