Pēdējā septembra nedēļa bija mūsu draudzes mājas grupiņu evaņģelizācijas pasākumu nedēļa.
Mājas grupu cilvēki bija strādājuši un lūguši, lai pasākumi būtu interesanti un saistoši. Izvēlējāmies divus, par kuriem pastāstīt:

Kristīne stāsta: „Neformālajā pasākumā bijām plānojušas aizbraukt uz Siguldu. Ierodoties tur, devāmies uz šīs pilsētas iecienītāko kafejnīcu “Biskvīts”. Pēc ļoti garšīgas šokolādes kūkas, smalkmaizīšu un tējas baudīšanas mēs gājām uz gaisa tramvaja pieturu. Aptuveni pēc divdesmit minūtēm, izstāvot dzīvo rindu, visas priecīgi sakāpām dzeltenajā vagonā, kas pārveda mūs pāri Gaujai Krimuldas virzienā. Izstaigājām skaisto ciemu un pa Serpentīna taku kāpām lejā no kalna, lai aplūkotu Siguldas pilsdrupas. Staigājot pa vēsturiskajām vietām, runājām par Dievu un vēlāk aizlūdzām par pasākuma dalībnieču vajadzībām. Pēc garās pastaigas devāmies uz Kaķu māju – bistro, kur papusdienojām. Patīkami piekusušas devāmies uz staciju, lai ar vilcienu atgrieztos atpakaļ Rīgā.

Otrs stāsts ir par Evitas mājas grupiņas pasākumu. „Mūsu neformālā tēma bija „Veiksmīga cilvēka pamatprincipi”, kur mēs stāstījām par rakstura īpašībām un principiem, ko savās dzīvēs pielieto veiksmīgi cilvēki. Visi materiāli šai lekcijai tika ņemti no mūsu mācītāja svētrunas! Katram dalībniekam līdzi uz mājām tika iedoti izdales materiāli ar svarīgākajiem punktiem, lai katrs tos var vēlreiz atkārtot, mācīties un sevi pilnveidot.

Otrā mūsu pasākuma daļa bija tradicionālā austrumu ēdiena suši taisīšana. Šajā brīdī ikviena no mums varēja izpaust savu radošo talantu. Protams, pēc suši pagatavošanas sekoja to baudīšana sirsnīgā un jaukā atmosfērā. Mēs stāstījām savas liecības, kā Dievs mūs ir mainījis un kā mēs pašas, esot draudzē, kļūstam par veiksmīgiem cilvēkiem!

Neformālo evaņģelizācijas pasākumu laikā cilvēkiem ir iespēja iepazīties ar cilvēkiem, kas tic un ir izvēlējušies iet Dieva ceļus. Sekojiet līdzi mūsu draudzes aktivitātēm un uzdrošinieties tajās piedalīties, jo jau oktobrī būs jauni neformālie pasākumi!

Neformālo pasākumu norisi apkopoja Līga Paņina