Draudzes “Kristus Pasaulei” vīzija ir “Jēzus asinīs Latvija šķīstīta baltāka nekā sniegs”.

Tas nozīmē, ka draudze stāsta cilvēkiem par Dievu, palīdz iepazīt Viņu, lūdz, lai reāli mainītos cilvēku dzīves, lai atbrīvotos no atkarībām, depresijas, slimībām. Tikai tad, kad katrs cilvēks kļūst patiesi brīvs un svētīts, tad arī uzplaukst visa sabiedrība kopumā.

 

Līdz šim pamatā darbs notika Rīgā, bet no šā gada 6. februārī tika uzsākta evanģelizācijas tūre Latvijas lielākās pilsētās. Katru piektdienu mācītājs ar savu komandu un citiem draudzes aktīvistiem brauca uz kādu no Latvijas pilsētām noturēt dziedināšanas dievkalpojumus.

 

Nu jau tūre tuvojas beigām un Rīgā 28. jūnijā plkst. 11.00 Elizabetes ielā 2 būs evanģelizācijas tūres noslēguma dziedināšanas dievkalpojums. Tajā, tāpat kā dievkalpojumos Latvijas pilsētās, spēlēs un dziedās draudzes slavēšanas grupa, būs mācītāja sagatavota svētruna un būs iespēja uzzināt vairāk par Dievu, tiks individuāli aizlūgts par katru cilvēku – gan par dziedināšanu, gan emocionālām problēmām, gan par atbrīvošanu no dažādām atkarībām un citām vajadzībām.

 

Ikviens tiek mīļi aicināts apmeklēt šo dievkalpojumu, jo tā ir lieliska iespēja iepazīt Dievu, atbrīvoties no dažādām problēmām, saņemt savu dziedināšanu, atbrīvošanu no atkarībām, nabadzības un no dažādiem lāstiem. Gaidīsim Tevi!

 

Dace Daubere