Draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklēju jau aptuveni divus gadus.
Šajā laikā ir notikušas ļoti daudzas izmaiņas manā dzīvē, esmu ieguvusi jaunus draugus, Dievs mani ir atbrīvojis un dziedinājis.

Visu mūžu man ir bijušas hroniskas kakla sāpes, angīna. Vienmēr tas ir noticis ziemā un atkārtojies ik pa diviem mēnešiem. Esmu gājusi uz aizlūgšanām dziedināšanas dievkalpojumos, uz laiku ir bijušas pārmaiņas. Bet pēc kāda laika es pamanīju, ka kakls atkal sāp un ir jābrauc pie ārsta. Reizi divos trijos mēnešos man veica procedūras, gribēja jau taisīt operāciju, tomēr tā arvien tika atlikta, kaut arī ārsti uzskatīja ka tā ir nepieciešama.

Pirms neilga laika man atkal sāka sāpēt kakls tāpat kā citas reizes. Es zināju, ja aizbraukšu pie ārsta, man būs jātaisa operācija. Nekad nebija bijis tā, ka kakla sāpes pāriet vienā dienā. Man ir jāpaiet vismaz pusotrai nedēļai. Dažas dienas pirms ārsta apmeklējuma lūdzu Dievu, lai Viņš dziedina no šīs slimības, lai man nebūtu jātaisa operācija, lai nav nekādas ķirurģiskas iejaukšanās un lai šī slimība vairs neatkārtojas. Uzreiz nekas nemainījās, bet dienas vakarā es pamanīju, ka man kakls vairs nesāp vispār, nejutu vairs nekādas sāpes. Dievs mani pilnībā dziedināja. Pirms tam nekad nebija tā, ka vienas dienas laikā pāriet kakla sāpes, man tas likās kaut kas neiespējams.

Tā kā bija arī sarunāta vizīte pie ārsta, bija jāaizbrauc. Ārsts paskatījās kaklu un teica, ka nav nekādas pēdas no angīnas, ka kakls izskatās daudz labāk, kā citas reizes. Ja iepriekš mandeles ir bijušas pa visu kaklu, tad tagad tās vispār nevar redzēt. Izskatījās, ka ārsts bija diezgan pārsteigts par to.

Es zinu, ka Dievs mani dziedināja. Es lūdzu pilnīgi parastu lūgšanu, apliecināju, ka Dievs ir mans Ārsts un saņēmu pilnīgu dziedināšanu un ticu, ka tas vairs nekad neatkārtosies.

Evelīna Silarāja.