Bībelē ir rakstīts, ka “Jēzus dziedināja visas sērgas un slimības.’’ (Mateja ev. 9:35).
Dievs Savā gribā ir nemainīgs glābt un dziedināt. Evijas dzīvē bija dažādi apstākļi, kuri ietekmēja veselību, tomēr Dieva žēlastībā neirodermatīts ir uzvarēts un Evija ir pilnībā dziedināta.

Par to, kā tas notika – stāsta Evija: „Pirms trīs gadiem nomira mana mamma un vecmāmiņa, man sākās dažādas veselības problēmas. Viena no tām bija ādas slimība. Šī slimība bija saistīta ar stresu un uztraukumiem. Tā izpaudās kā izsitumi, sausa āda un nieze. Ādas niezēšana visbiežāk parādījās satraucošās situācijās vai apstākļos, kad bija silts gaiss, piemēram, vasarā vai arī siltā istabā. Man šī slimība radīja dažādas grūtības ikdienas dzīvē, ka bija grūti un neērti satikties ar cilvēkiem. Ādas slimība veidojās gandrīz pa visu ķermeni un naktīs nevarēju normāli pagulēt, jo slimība saasinājās tieši nakts laikā. Šādi mocījos divus gadus, periodiski tai saasinoties, īpaši ja bija iekšējs nemiers un stresa situācijas. Vērsos pēc palīdzības pie ārsta, tika uzstādīta diagnoze – neirodermatīts. Lietoju arī nomierinošas zāles un dažādas ārstnieciskas ziedes. Sākumā tas viss palīdzēja, bet tiklīdz izlēmu medikamentus nelietot, viss atkal atkārtojās. Ņemot vērā, ka šī slimība man radās no stresa, garīgi jutos vēl sliktāk. Bija ilgstošas negulētas naktis, kompleksi par savu izskatu, kā arī negatīvie izteicieni no draugiem situāciju neuzlaboja. Šī slimība nomāca visu manu dzīvesprieku.

Dievam esmu ticējusi no bērnības un zināju daudz gadījumus par to, ka Dievs dziedinājis citus cilvēkus. Apmeklēju draudzi “Kristus Pasaulei” mājas grupiņu, kur daudz lūdzām par manu veselību un arī pati ticēju un apliecināju Dieva Vārdu. Regulāri apmeklēju draudzes dievkalpojumus, kalpoju Dievam un vienmēr sirdī bija apņemšanās darīt kaut ko vairāk Dievam. Gribēju uzņemties vēl kādu kalpošanu, piemēram, vadīt diskusijas internetā. Par šo kalpošanu ilgi domāju, tad pēc mājas grupas vadītājas pamudinājuma iesāku šo kalpošanu. Reiz pēc kādas novadītas diskusijas, pamanīju, ka man vairs nav nieze un izsitumi vietās kur tie bija agrāk. Sapratu, ka mana neatlaidība lūgšanās, un vēlme iepazīt Bībeli, kā arī pieņemtais izaicinājums diskusiju kalpošanā bija nesis augļus!

Vēlreiz par simts procentiem pārliecinājos, ka Dievs ir vislabākais ārsts! Vadīt diskusijas internetā sāku janvāra sākumā, bet par dziedināšanu apzinājos janvāra vidū. Atzīstu, ka tā bija ilgstoša garīga cīņa divu gadu garumā, jo lūdzu ilgstoši un ticēju, ka visas manas problēmas un slimības ir atstātas pie krusta kopā ar Jēzu Kristu. Apliecināju, ka caur Viņa brūcēm esmu dziedināta. Tā bija liela Dieva žēlastība! Pēc piedzīvotās Dieva labvēlības, vēl vairāk izpratu, cik svarīgi ir apmeklēt draudzi, zināt Dieva Vārdu, neaizmirst draudzes mācību, tas palīdz katram garīgi pieaugt. Nozīmīga ir sadraudzība mājas grupiņā, un būt starp garīgiem līderiem. Tagad esmu pārliecināta par sevi, par savu izskatu, varu droši  komunicēt  ar cilvēkiem un naktīs mierīgi  gulēt. Dievs man devis mieru un spēku dvēselei.  Manas personīgās attiecības ar Dievu kļuvušas pilnīgākas, vēlos pateikties Dievam katru dienu par brīnišķīgajām izmaiņām manā dzīvē un arvien vairāk kalpot Jēzum. Ar priecīgu sirdi joprojām vadu diskusijas un esmu sākusi vadīt arī mājas grupiņu klātienē. 

Gribu iedrošināt citus, ka dziedināšana var nenotikt uzreiz, jo Dieva griba atklāta Bībelē, kur teikts par kalpošanu: „Savā darbā neesiet kūtri, esiet dedzīgi garā, gatavi kalpot Tam Kungam, priecīgi cerībā, pacietīgi bēdās, neatlaidīgi savās lūgšanās” (Romiešiem 12-11:12).

Katrai lietai Dievs ir nolicis savu īstenošanās dienu un laiku. Esiet pacietīgi, kalpojiet no sirds Dievam un ticiet savai dziedināšanai!”