Gaļina draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupiņu Balvos apmeklē vairāk nekā pusgadu.
Viņa ir pieņēmusi Jēzu kā savu Glābēju, dzīves Kungu un iepazinusi arī kā savu Ārstu, jo pēc ilgstošas fiziskas piepūles Gaļinai bija sācis sāpēt labās kājas celis, bet pēc dziedināšanas dievkalpojuma un aizlūgšanas viņai šīs sāpes ir pārgājušas.

Gaļina stāsta: „Es jau vairākus gadus strādāju par apkopēju skolā. Diendienā, tīrot švīkas uz gaišā linoleja, man sāka sāpēt labais ceļgals. Sāpes nebija pastāvīgas, bet parādījās brīžos, kad kāpu pa kāpnēm vai vasarā, kad braucu uz darbu ar velosipēdu. Aptiekā tiku pirkusi dažnedažādākās pretsāpju ziedes, bet tās gaidīto atvieglojumu nesniedza. Biju ievērojusi televīzijā piedāvājumu iegādāties speciālas saites sāpošiem ceļiem. Nolēmu nopirkt un izmēģināt, bet par nožēlu arī tās man nepalīdzēja. Pēc kāda laika samierinājos un sāku šīs sāpes ignorēt, taču dziedināšanu es saņēmu tur, kur nemaz nebiju gaidījusi.”

Gaļinas mazmeita draudzējās ar kaimiņu meitenīti, kuras mamma vada mājas grupiņu Balvos un dažas reizes abas bija tur piedalījušās. Tās ietvaros katru mēnesi tiek rīkoti sadraudzības pasākumi, kad ikviens no grupas dalībniekiem aicina līdzi savus radus un draugus. Uz vienu no tiem ielūdza arī Gaļinu. Viņai ļoti patika gan pats pasākums, gan satiktie cilvēki, un jau pēc kāda laika viņa sāka apmeklēt mājas grupiņu regulāri un tur iepazina Dievu personīgi.

„Apmeklējot mājas grupu, esmu ļoti daudz ieguvusi, – tur man mācīja, kāpēc ir svarīgi lasīt Dieva vārdu, lūgt, kā arī palīdzēja izprast Bībelē teikto. Grupas cilvēki lūdza par manu veselību un ar savām personīgajām liecībām iedrošināja mani aizbraukt uz Rīgu uz dziedināšanas dievkalpojumu. Šinī pasākumā mani ļoti uzrunāja Dievs, tas bija neaizmirstams piedzīvojums. Es jutos mīlestības piepildīta un raudāju no visas sirds. Atgriežoties mājās, es tikai pēc nedēļas sapratu, ka celis vairs nesāp, un es brīvi staigāju gan augšā, gan lejā pa kāpnēm. Sāpes neatgriezās arī pēc ilgākas slodzes, braucot ar velosipēdu. Man vairs nav nepieciešams lietot medikamentus vai nopirktās speciālās saites. Priecājos, ka esmu tik reāli piedzīvojusi Dieva klātbūtni un pat saņēmusi dziedināšanu! Kaut sevi uzskatīju par ticīgu cilvēku kopš bērnības, šeit kā vēl nekad esmu iepazinusi Dievu. Viņš ir visuvarošs Ārsts, uz kuru varu paļauties!”

Gaļinas Pokules liecību pierakstīja Līga Paņina