Pēc 7. augusta dievkalpojuma draudzē „Kristus pasaulei” jūtama pacilāta gaisotne.
Neraugoties uz saulaino un silto laiku ārā, sapulcējušies daudz jaunu cilvēku. Liela daļa no viņiem draudzē ir pirmo reizi. Vai grupai „Vējš” izdosies viņus uzrunāt? Vai viņi piedzīvos Dieva pieskārienu?

Sākoties pirmajiem koncerta akordiem, kļūst skaidrs, ka šī grupa ir pārliecināta par to, ko dzied un spēlē. Mūsu salkani reliģiozajā vidē Latvijā nav nemaz tik daudz kristīgās mūzikas izpildītāju, kuri spēlē kārtīgu roku un tajā pašā laikā ir patiesi Dieva bērni, kuri paši piedzīvojuši Tā Kunga žēlastību un dalās tajā arī ar citiem.

Grupas „Vējš” dziesmas aizkustina gan kristiešus no „Kristus pasaulei” un citām draudzēm, gan arī tos, kuriem Dieva žēlastība vēl tikai jāpiedzīvo. Vairākas meitenes lec kājās bez uzaicinājuma un sāk slavēt Dievu, skaļi paužot savu prieku un sajūsmu. Viņas uzrunāja tieši spicākās grupas dziesmas. Drīz kājās jau ir visa zāle. Cilvēki lec, gavilē un dejo tam Kungam. Viņi redz – „Vējš” ir savējie!

Grupas solists Aleksandrs Vilemsons stāsta klātesošajiem savu liecību. Arī viņš savā dzīvē ir gan lietojis alkoholu, pat gandrīz nokļuvis cietumā, un, ja viņš nebūtu sastapis Jēzu Kristu, tad viņa starp mums vairs nebūtu! Pēdējo dziesmu – 23. psalmu kopā dzied gan grupa, gan koncerta dalībnieki.

Koncerta beigās draudzes „Kristus pasaulei” slavēšanas vadītāja Indra Kalniņa aicina klātesošos nodot savas dzīves Jēzum. Vairāki cilvēki pieņem aicinājumu kopīgi lūgt Dievu un apliecināt savu ticību.

Grupa „Vējš” ir dibināta 2001. gadā Cēsīs. 2005. gadā tā pārceļas uz Rīgu. Pašlaik grupā spēlē pieci puiši no dažādām Latvijas draudzēm.

Telefona sarunā grupas menedžere Dace Vilemsone stāsta: „Mums ļoti patika būt jūsu draudzē! Pirms šī koncerta mēs vairākas reizes bijām „Kristus pasaulei” dievkalpojumos, lai gūtu priekšstatu par jūsu draudzi. Jūsu slavēšanas stils ir ļoti līdzīgs tam, kādā spēlē „Vējš”. Patīk Svētā Gara uguns jūsu draudzē un tas, ka gan jauni, gan veci gavilē, priecājas un slavē Dievu. Jūs jautājat, kā grupas „Vējš” mūziku uzņem dažādas draudzes Latvijā. Uzņem dažādi. Vairāki mācītāji pirms mūsu koncertiem ir teikuši, ka viņiem roks nepatīkot. Taču, kad viņi dzirdēja mūsu mūziku un vārdus, tad viņiem iepatikās! Tādējādi sagrūst daudzi aizspriedumi. Par nākotnes plāniem. Pašlaik strādājam pie mūsu otrā albuma. Pirmais albums „Jo” jau ir iznācis.

Aleksandrs, grupas līderis: Plānojam darbu pie mūsu otrā diska pabeigt jau šogad. Darbs ir iesākts un patlaban raiti rit uz priekšu. Roks – tas nav kaut kas, pie kā es būtu nonācis laika gaitā. Tas ir iekšējs sirds stāvoklis, kas sauc un aicina uz cīņu! Par pēdējo koncertu draudzē „Kristus pasaulei” jāsaka, ka tā mums bija ļoti vērtīga pieredze. Ļoti labas atsauksmes no jūsu draudzes un slavēšanas grupas. Visiem patika. Būsim priecīgi sadarboties arī turpmāk!

Paldies!