Guna ir kristiete, kura draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē jau vairākus gadus.
Viņa neizlaiž nevienu dievkalpojumu un mājas grupiņu, kā arī uzticami kalpo Dievam. Pagājušā gada vasarā Gunai uz kreisās kājas augšstilba parādījās liels izsitums ar violetu nokrāsu, kas ļoti niezēja. Tāds pats plankums Gunai parādījās arī uz muguras. Tas radīja diskomfortu un bija grūti atrasties starp cilvēkiem, kas, iespējams, pamanīja Gunas kasīšanos. Tā kā Guna strādā Paula Stradiņa slimnīcā, viņai bija jāiet ikgadējā medicīniskā apskate. Māsiņa, uzzinājusi par Gunas niezi, ieteica doties pie dermatologa, kurš noteica diagnozi un izrakstīja medikamentus. Taču nekas nemainījās, jo diagnoze bija noteikta nepareizi un nozīmētās zāles nepalīdzēja. Tika izteikti minējumi, ka niezošie izsitumi ir alerģija pret sadzīves ķīmiju, taču nepalīdzēja arī izvairīšanās no šīm vielām.

Pēc aptuveni gadu ilgas mocīšanās ar niezi un ārstu apmeklēšanas, kas nedeva nekādus rezultātus, sieviete nolēma šo problēmu atklāt savas mājas grupiņas cilvēkiem, kur ikviens dalībnieks regulāri lūdz par cilvēku vajadzībām, līdz lūgšanas tiek atbildētas. Aptuveni pēc nedēļas Guna pamanīja, ka nieze ir pārgājusi un arī izsitumi uz kājas un muguras izzūd. „Es sapratu, ka esmu dziedināta, jo pat biju piemirsusi par niezi un nepieciešamību kasīties,” stāsta Guna.

Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka Dievs mani tik īsā laikā atbrīvoja no šīs traucējošās slimības, ar kuru mocījos veselu gadu. Jau pēc nedēļas – nākamajā mājas grupiņā varēju meitenēm liecināt, ka slimības vairs nav un esmu vesela! Tas vēl vairāk stiprināja mūsu ticību Dieva spēkam dziedināt un iedrošināja lūgt arī par citām vajadzībām. Iesaku ikvienam cilvēkam meklēt atbildi savām veselības problēmām pie Dieva un apmeklēt kādu no draudzes mājas grupām. Dievam nekas nav neiespējams. Kopīgām lūgšanām ir spēks!” priecīgi saka Guna.

Gunas Strautmanes liecību pierakstīja Laura Gruševa