Šā gada 25. janvārī Jēkabpilī savu darbu sāka draudze „Kristus Pasaulei”.
Atklāšanas dievkalpojumā sludināja mācītājs Mārcis Jencītis, bija aizlūgšanas arī par slimajiem, notika vairākas dziedināšanas. Vienu no tām piedzīvoja arī Gunārs, kurš bija atnācis uz šo dievkalpojumu. „Reāli sajutu, kā pār mugurkaulu pārgāja tāda kā tirpoņa” – viņš liecina draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumā Rīgā, Zinātņu akadēmijas ēkā, šā gada 14. februārī. „Tagad man paliek arvien labāk!” – viņš saka.

„Daudzus gadus biju daļēji paralizēts. Kliboju. Ārsti man bija piešķīruši otro invaliditātes grupu. Nevarēju pats apģērbties. Vispār nevarēju daudzas lietas darīt. Lietoju arī alkoholu. Bija slikti ar atmiņu.” – tā savu dzīvi pirms sešiem gadiem apraksta Gunārs.

Gunārs apliecina, ka aizvadītajās nedēļās pēc dievkalpojuma Jēkabpilī viņš piedzīvojis vēl kādu brīnumu no Dieva. „Man bija slims zobs. Bija jārauj ārā pēc idejas. Taču es griezos lūgšanā pie sava Dieva. Kādā brīdī mans slimais zobs iznāca ārā pats no sevis ar visu sakni!” – stāsta Gunārs un rāda klātesošajiem tukšo vietu savā mutē.