Ieva ir atvērta un komunikabla jauna sieviete, kura kāda laika piedzīvoja Dieva dziedinošo spēku.
Kādā no februāra dievkalpojumiem Ieva saņēma dziedināšanu no sāpēm kakla un plecu rajonā, kas mocīja viņu divu gadu garumā.

Ieva stāsta: „Pirms pāris gadiem, steidzoties uz darbu, neveiksmīgi nokritu pa trepēm. Pēc kritiena jutu sāpes muguras lejasdaļā, bet cerībā, ka tās pāries, neko lietas labā nedarīju. Tajā laikā dzīvoju ārzemēs, tāpēc vizīti pie ārsta atliku uz laiku, kad atgriezīšos dzimtenē. Neilgi pēc kritiena piefiksēju, ka ir parādījušās sāpes sprandas un plecu rajonā. Lai gan tās mēdza parādīties un pēc kāda laika atkal pāriet, sāpes traucēja brīvi kustēties – radās grūtības pagriezt galvu un naktīs nespēju izgulēties, jo, mainot gulēšanas pozu, jutu diskomfortu.”

Pamazām tas sāka apgrūtināt Ievas ikdienu, tāpēc, atgriežoties Latvijā, vizīte pie ārsta bija neizbēgama. Pēc izmeklējumiem tika secināts, ka jaunajai sievietei ir mugurkaula skriemeļa nobīde, kas izraisa sāpes.

„Ārsti man ieteica vingrojumus un masāžas. Sāku vingrot, bet nepatīkamās izjūtas nemazinājās. Pagājušajā ziemā pēc paziņas uzaicinājuma devos uz draudzes „Kristus Pasaulei” rīkoto dievkalpojumu. Man patika priecīgā atmosfēra un atvērtie cilvēki, tāpēc nolēmu dievkalpojumus apmeklēt arī turpmāk. Sāku iet arī uz vienu no draudzes mājas grupiņām.”

Kādu reizi Ievai sāpes sprandā kļuva neizturamas. Jaunā sieviete ar mokām ieradās uz dievkalpojumu, jo ticēja, ka Dievs var paņemt prom visas sāpes.

„Kad mācītājs lūdza par dziedināšanu, pie sevis nemitīgi atkārtoju: „Dievs, es ticu, ka esmu dziedināta un brīva!” Tad, kad apliecināju šos vārdus, sajutu tirpoņu un pēc tam tādu kā patīkamu vēsumu kakla skriemeļu un plecu rajonā. Vēl pēc brīža konstatēju, ka sāpes ir pilnībā pazudušas. Sajūtas bija neaprakstāmas! Pēc ilgiem laikiem bez grūtībām varēju pagriezt galvu un tas nesagādāja diskomfortu!”

Šodien Ieva priecājas, ka var brīvi kustēties un sāpes jau sen ir aizmirstas. Jaunā sieviete nebeidz brīnīties par Dieva brīnumu un ir laimīga, ka naktīs var labi izgulēties, jo galvas pagriešana un pozas maiņa gulēšanas laikā netraucē viņas miegam.

„Lai cik bezcerīga būtu jūsu problēma, ticiet, ka Dievs ir labs un ka Viņš spēj paveikt brīnumus jūsu dzīvē! Sāpes var pazust vienā mirklī, jo Dievs ir visuvarens Ārsts!”

Ievas Valbakas liecību pierakstīja Pārsla Jankovska