Ik gadu kādā no Eiropas valstīm norisinās G12 draudžu konference,
kas veltīta vīzijai, caur kuru mēs piepildām Jēzus lielo pavēli “…ejiet un dariet par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā, tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis.” (Mateja 28:19)

Ar konferences rīkotāju atbalstu mūsu draudzes mācītājs ar ģimeni un vienu no līderēm jau šo ceturtdien dosies uz Vindzoras pilsētu Lielbritānijā. Tur notiks šī gada Eiropas G12 draudžu konference, kurā piedalīties var ikviens interesents. Konferences mērķis ir nostiprināt un nodot skaidrāk vīziju draudžu vadītājiem. Konferences tēma ir The Power of a Dream, jeb Sapņa spēks. To vadīs G12 draudžu aizsācējs, mācītājs Cēzars Kastelanoss ar sievu Klaudiju, kā arī citi sludinātāji. Šajās divās dienās konferences ietvaros norisināsies arī pasākumi mācītājiem ar ģimenēm, bērniem. Konference noslēgsies ar Mārtina Smita /Martin Smith/ koncertu. Martins ir solists Delirious grupā, kura ir ļoti populāra slavēšanas grupa Eiropā.

Mūsu mērķis ir šīs konferences gaitā iegūt jaunas atziņas par vīzijas G12 praktisko īstenošanu draudzē, dibināt kontaktus un dalīties pieredzē ar domubiedriem. Draudze gaida mācītāju un viņa ģimeni atgriežamies no Vindzoras jau šo svētdien.

Dieva svētību, vadību un apsardzību mūsu mācītājam un viņa ģimenei tālajā ceļā!

Liene Jurga