Priecīga ziņa! Draudze „Kristus pasaulei” ir par soli tuvāk 2010. gada mērķim – 40 līderiem un 60 mājas grupiņām!
Augusta pirmajā nedēļā līderu pulkam pievienosies Indra Onzule, kura vadīs savu mājas grupiņu Pārdaugavā.

Draudzē Indra ienākusi salīdzinoši nesen – šā gada martā Indra pirmo reizi nokļuva Sandijas mājas grupiņā. Lai gan Indra kopā ar Dievu ir jau vairāk nekā 2 gadus, viņa pati atzīst, ka dzīvē bijuši dažādi brīži, gan esot cieši kopā ar Jēzu, gan attālinoties. Kā apgalvo Indra, viņa ilgi meklējusi vietu, kur kristietība būtu neviltota un pa īstam, ar skaidru mērķi un vīziju. Tāpēc Indrai ātri vien kļuvis skaidrs, ka šī ir īstā vieta, kur viņa gribētu pa īstam iesakņoties!

5 mēnešu laikā, kopš Indra ir draudzē, viņas dzīvē notikušas ievērojamas pārmaiņas. Dievs vairs nav tāls un neaizsniedzams, kurš mīt kaut kur nezināmā vietā. Dievs ir kļuvis īsts, ar Viņu var sastapties ik rītu lūgšanā, mājas grupiņā, draudzē. Indra atzīst, ka pirmo reizi pa īstam sajūt, kā Dievs nes izmaiņas visās dzīves jomās un caur cilvēkiem sniedz mīlestību, kas ir neliekuļota un patiesa. Pateicoties inkaunteriem, Indra vēl skaidrāk ieraudzījusi, ka viņas līdzšinējā kristieša dzīve bijusi diezgan bezjēdzīga, bez skaidra virziena un sapratnes, kāpēc būt kristietim, kā neatkrist no Dieva, kā šo vēsti pareizi nest tālāk. Vīzija G12 par mācekļu veidošanu, kalpošana cilvēkiem mīlestībā mājas grupiņā bija tas, kas visu laiku bija pietrūcis, un, protams, arī regulārs un disciplinēts laiks ar Dievu katru dienu.

Taču šodien Indra ir apņēmības pilna iet līdz galam un skaidri sevi redz draudzes „Kristus pasaulei” vīzijā – iet un darīt par mācekļiem visas tautas, ko viņa sāks savā mājas grupiņā!