Inese draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē tikai pusgadu, taču šajā laikā viņa
jau ir piedzīvojusi dziedināšanas brīnumus no Dieva. Viss sākās ar to, ka draudzes slavēšanas vadītāja Indra uzaicināja Inesi apmeklēt mājas grupas neformālos pasākumus, kas notiek reizi mēnesī. Sākumā Inese atteicās, taču reiz nolēma aiziet. Šajā pasākumā viņu ļoti uzrunāja kādas meitenes liecība par pilnīgu atbrīvošanu no narkotiku atkarības, kā arī postošo seku dziedināšana. Tā Inese nolēma arī turpmāk nākt uz draudzes dievkalpojumiem un apmeklēt mājas grupiņu.

Pagājušajā dziedināšanas dievkalpojumā Inese devās pie kāda no īpaši sagatavotajiem kalpotājiem, lai saņemtu aizlūgšanu par galvassāpēm. Meiteni jau ilgu laiku mocīja uzmācīga migrēna. Caur šo aizlūgšanu Inese saņēma dziedināšanu – kopš tā laika galva vairs nav sāpējusi. Tas nav vienīgais brīnums viņas dzīvē.

Kopš trīs gadu vecuma jaunā sieviete ir slimojusi arī ar celiakiju. Tā ir zarnu slimība, kad ir traucēta barības vielu uzsūkšanās no zarnu trakta. Ik reizi, kad Inese apēda kādu miltu produktu, viņai sāpēja vēders, sākās pastiprināta svīšana, uznāca nespēks. Ārsti varēja ieteikt tikai izvairīties no miltu ēdieniem un ievērot pareizu diētu.

Kādā no mājas grupas sapulcēm Ineses grupiņas vadītāja Inga lūdza, lai Dievs viņu dziedinātu no celiakijas. Otrā dienā Ineses darbā cilvēki mielojās ar bulciņām. Arī viņa nolēma apēst vienu, lai arī nezināja, kā viņas organisms uz to reaģēs. Izrādījās, ka Inese ir pilnībā dziedināta no šīs slimības – neviens no simptomiem neparādījās. Tā viņa nolēma apēst vēl vienu bulciņu – joprojām viss bija kārtībā. Tagad Inese zina, ka caur lūgšanu mājas grupiņā Dievs viņu ir pilnībā dziedinājis no slimības, ar kuru viņa slimoja vairāk nekā divdesmit gadus. Inese atzīst, ka draudze „Kristus Pasaulei” tiešām ir atnesusi pārmaiņas viņas dzīvē. „Esmu pilnībā dziedināta no migrēnas un celiakijas, kā arī esmu kļuvusi atvērtāka jauniem cilvēkiem. Senāk biju klusa un noslēgta. Tie patiešām ir brīnumi!” tā saka Inese.

Laura Zeniņa.