Inese draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē no šā gada maija.
Viņa ir pilna apņēmības cīnīties un iepazīt Dievu. Kopš maija Inese nav izlaidusi nevienu dievkalpojumu un mājas grupu. Viņa uzticīgi izpilda katru uzticēto pienākumu, jo no sirds vēlas sekot Dievam.

Par Dievu Inese uzzināja jau mazotnē, kad, vecmāmiņas pamudināta, sāka apmeklēt vietējās draudzes svētdienas skolu. „Man bija sava bērnu Bībele, kuru es studēju. Patika, ka mācītājs uzslavēja katru, kas bija labi apguvis uzdoto. Saņēmām arī mazas dāvaniņas,” atceras Inese. Kad Inese bija pusaudžu vecumā, viņas vecmāmiņa nomira. Nebija vairs neviena, kas rūpētos par to, lai Inese būtu ar Dievu. Viņa sāka izvēlēties ballītes un tikšanās ar draugiem draudzes kora un svētdienas skolas vietā. „Bija ļoti grūti vienai turēties pretī pasaulei. Tā kā man nekad nebija bijis tētis, mīlestību sāku meklēt attiecībās ar daudziem puišiem un vēlāk vīriešiem,” stāsta Inese.

Tomēr ik pa laikam Inese atcerējās par Dievu un dziļa izmisuma brīžos arī Viņu piesauca. Pirms dažiem gadiem viņa devās uz Angliju, lai tur strādātu. Anglijā Inese iepazinās ar kādu precētu pāri. Lai arī viņu attiecības bija uz sabrukšanas robežas, šī precētā sieviete Inesei mēdza stāstīt par Dievu, Svēto Garu un to, kā pati bija piedzīvoju Jēzus mīlestību. Abas sievietes kopā sāka klausīties Jesus Culture slavēšanas mūziku un ik pa laikam arī lūgt. Tā Inese uzzināja par draudzes „Kristus Pasaulei” inkaunteru, kurā viņas jauniepazītā draudzene jau bija bijusi.

„Sapratu, ka arī man vajag inkaunteru, lai saņemtu dziedināšanu un atbrīvošanu no savām problēmām. Pieteicos uz inkaunteru, iegādājos lidmašīnas biļetes un ar nepacietību gaidīju savu braucienu uz Latviju. Zināju, ka šī došanās mājās, lai arī tikai uz īstu laiku, būs īpaša. Es tiešām saņēmu no Dieva to, ko biju gaidījusi. Šajā lūgšanu nometnē arī iepazinos ar savu tagadējo mājas grupas vadītāju Evitu, kas kļuva par manu kontaktpersonu pēc inkauntera. Evita centās ar mani runāt, kad vien varēja, lūdza par mani un aicināja atgriezties Latvijā. Kādu laiku cīnījos par domu braukt atpakaļ, taču tad izlēmu, ka tiešām vēlos būt draudzē „Kristus Pasaulei” un darīt Dieva prātu,” tā atklāj Inese.

Jūlijā Inese devās uz nu jau otro inkaunteru, jo vēlējās iegūt disciplinētas attiecības ar savu Debesu Tēvu, lai viņu labāk iepazītu, kā arī lai spētu piedot cilvēkiem, kas viņai nodarījuši pāri. „Šajā reizē piedalījās arī persona, kurai es nebiju spējusi piedot. Pēc tam, kad Dievs mani atbrīvoja no šīs nepiedošanas, es, skatoties uz šo cilvēku, sāku just tikai mīļumu un siltas jūtas. Tagad arī varu daudz labāk pārvarēt savas emocijas, kuras agrāk vispār nespēju kontrolēt. Bieži biju dusmīga, aprunāju cilvēkus. Tagad varu teikt, ka Dievs ir izmainījis manu raksturu. Es vairs nepieņemu lēmumus, kurus vada manas emocijas. Kad uznāk emociju „uzplūdums”, es varu apdomāties un ar prātu pieņemt tādu lēmumu, kādu no manis sagaida Dievs.”

Senāk Inese bieži mēdza lietot alkoholu. Vēl nesen viņai šķita, ka alus vakariņās vai kāds kokteilītis pirms miega ir normāli. Tagad Dievs ir izmainījis Ineses domāšanu. Viņa ir pilnībā atteikusies no alkohola lietošanas, pazudusi arī vēlēšanās iedzert. „Tomēr vislielākais brīnums ir mana atbrīvošana no nepareizām attiecībām ar pretējo dzimumu. Senāk slāpēs pēc mīlestības un vīrieša klātbūtnes regulāri ielaidos vienas nakts sakaros, nedomājot par sekām un to, vai nesāpinu otru cilvēku. Tagad Dievs mani no tā ir pilnībā atbrīvojis. Es varu izvēlēties nekoķetēt ar puišiem un zinu, ka neveidošu nekādas attiecības ar vīrieti, kas nemīl Dievu un nevēlas apmeklēt draudzi Kristus Pasaulei,” tā priecīgi saka Inese.

Ineses liecību pierakstīja Laura Zeniņa