Mūsu draudzes līdere Inese savu mājas grupiņu vada Ķekavā.
Cilvēki, kas apmeklē šo grupiņu, arī pārsvarā ir no Ķekavas un tās apkārtnes. Grupiņas sākums ir meklējams sen – pirms 3 gadiem. Vadītāja pati jau gadu kā ir mācītāja komandā.

Lai arī grupiņa nav liela (bez pašas Ineses tajā ir 3 pastāvīgi cilvēki), tā ir ļoti jauka un ģimeniska. Pašas vadītājas ģimenes sievietes vien to pārstāv 3 paaudzēs – Inese, viņas mamma un vecāmamma; un vēl grupiņā ir Ieva, kas brauc no Doles salas.

Šajā grupiņā tās vadītāja īpaši uzsver sasniegtos panākumus, cīņās izmantojot Dieva ieročus. Pie šādiem rezultātiem pieder: dažādas atbrīvošanas, dziedināšanas, darba situācijas (darba atrašana, pielikums pie algas). Vecmāmiņa, piemēram, lieto mazāk zāles, pati Inese ir dziedināta no dzelzs trūkuma asinīs, ir arī ļoti daudzas citas atbildētas lūgšanas.

Šī grupiņa rīko arī interesantus sadraudzības pasākumus. Vasarā, piemēram, viņas vienmēr ir zaļumos, kur izdomā dažādas interesantas aktivitātes – dalās komandās un spēlē dažādas aizraujošas spēles. Ziemā, savukārt, skatās interesantas filmas vai izvēlas radošas nodarbes – izgatavo burbuļbumbas vannai u.c. Šajos pasākumos, protams, piedalās arī jauni cilvēki – draugi, kuriem tiek arī stāstīts par Dievu un viņi tiek aicināti kļūt par šīs grupiņas pastāvīgajiem dalībniekiem.

Ar draudzības saišu uzturēšanu viss viņām ir kārtībā. Grupiņas dalībnieces regulāri uztur kontaktus un draudzējas ne tikai savā starpā, bet arī ar citiem cilvēkiem. Notiek sazvanīšanās pa telefonu, uzmundrinošu īsziņu nosūtīšana cits citai un arī citādi tiek izrādīta savstarpēja draudzība un rūpes.

Ineses grupiņas cilvēki ir beiguši jau pašas pirmās Līderu un Bībeles skolas un šīs zināšanas noteikti noder ikdienas saskarsmē.

Tiek pamatīgi lūgts par jaunajiem potenciālajiem grupiņas dalībniekiem. Pieredze rāda, ka ir cilvēki, kas pat nākuši uz mājas grupiņas pasākumiem, bet tā arī nav iesakņojušies. Par šo situāciju ir jāiestājas – tāds ir Ineses secinājums. Šobrīd ikviena grupiņas dalībniece īpaši uzņemies rūpes par konkrētiem cilvēkiem, uzņemsies konkrētu atbildību, reāli draudzēsies ar viņiem. Tās vairs nebūs tikai abstraktas lūgšanas. Tas jau būs kas ļoti personisks. Nāksies pašām piestrādāt pie izmaiņām sevī, izkopt draudzēšanos, darboties ar pareizu iekšējo attieksmi. Bet tas ir to vērts!

Inese pati par savu grupiņu saka, ka viņai visvairāk patīkot, ka viņas ir kā maza ģimene, kur ir prieks citai par citu. Visi ir savējie un grupiņas cilvēkus viņa raksturo kā paklausīgus. Katrs strādā ar sevi. Patīk arī tas, ka ir tāds darbs, ar kuru var kalpot Dievam – iegūt jaunus draugus, kontaktus un vest evaņģelizāciju. Inese strādā salonā par manikīra speciālisti.

Šomēnes sadraudzības pasākumā šī grupiņa dosies uz Ķekavas mini zoodārzu.

Cilvēki, kas ir no Ķekavas vai tās apkārtnes, tiek mīļi aicināti uz šo mājas grupiņu!

Lolija Sprancmane.