Jau kopš pusaudžu vecuma Ineses dzīvi apgrūtināja muguras un galvas sāpes.
Muguras sāpes iesākās jau agrā bērnībā, bet galvas sāpes pāris gadus vēlāk, beidzot pamatskolu. Tālāk par savu dziedināšanu stāsta pati Inese:

„Muguras sāpju jeb osteohondrozes dēļ man bija apgrūtinoši veikt fizisku darbu. Brīžos, kad sāpes saasinājās, es nevarēju pat izkāpt no gultas. Sāpes pastiprinājās stresa brīžos. Tās radīja emocionālu diskomfortu un nestabilitāti. Sāpju dēļ nereti zaudēju koncentrēšanās spēju un cietu no biežām garastāvokļa maiņām. Pienāca brīdis, kad arī galva man sāpēja gandrīz katru dienu.

Kaut gan regulāri apmeklēju ārstus, uzturējos sanatorijās un lietoju dažādus medikamentus, sāpes nepazuda. Situācija ar muguru bija tik nopietna, ka ārsti brīdināja par nepieciešamību veikt operāciju. Viss minētais man lika meklēt Dieva palīdzību.

Tā es sāku apmeklēt draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupu Balvos. Apmeklējot mājas grupu un iepazīstot Dievu, es sapratu, ka Viņš vēlas mani atbrīvot no mokošajām sāpēm, tādēļ sāku neatlaidīgi lūgt pēc dziedināšanas. Par manu veselību tika regulāri lūgts gan mājas grupā. gan sazvanīšanās laikā ar mājas grupas vadītāju.

Gaidītais brīnums notika šī gada februāra dziedināšanas dievkalpojumā. Pēc aizlūgšanas es fiziski sajutu dedzinošu siltumu ķermeņa augšējā daļā. Šķita, ka mans prāts it kā apskaidrojas un es sapratu – Dievs mani ir dziedinājis. Mana pārliecība apstiprinājās, kad, braucot mājās, sajutu, ka muguras un galvas sāpes pāriet.

Kopš dziedināšanas dievkalpojuma ne muguras, ne galvas sāpes vairs nav atgriezušās. Man vairs nav nepieciešamības apmeklēt ārstus vai lietot medikamentus. Manī ir vairāk prieka, spēka un enerģijas. Esmu kļuvusi daudz pozitīvāka, man vairs nav biežas garastāvokļa maiņas – jūtos brīva un laimīga, un man ir vēlēšanās aizvien vairāk tuvoties Dievam.

Piedzīvojot savu brīnumu, man ir radusies lielāka motivācija lūgt Dievu, jo esmu piedzīvojusi to, ka Viņš uzklausa lūgšanas. Es zinu, ka Dievs ir uzticams, tādēļ arī vēlos būt uzticama Viņam, lai nepazaudētu savu dziedināšanu. Es lūgšu un strādāšu pie tā, lai arī citi cilvēki atrod savu brīnumu un iepazīst Dievu.”

Inese novēl katram, kurš lasa šo liecību, palikt ciešās attiecībās ar Dievu! Tieši esot šādās attiecībās – regulāri lūdzot Dievu, lasot Bībeli, ejot uz mājas grupu un apmeklējot dievkalpojumus, Dievs Ineses dzīvē atnesa šo dziedināšanu.

Ineses Loginas liecību pierakstīja Elīna Ševčuka