Pirms kāda laika pametu Latviju, jo baidījos šeit palikt lielo kredītu dēļ, kuri jāatmaksā.
Dzīvojot Anglijā, nodevos naktsklubiem un lietoju daudz alkoholu. Es biju ļoti agresīva un pēc kārtējās iedzeršanas varēju izrēķināties ar cilvēkiem arī fiziski. Daudz lamājos. Šī dzīve neatnesa man neko labu, taču tobrīd, kad es biju tajā visā, man šķita, ka esmu apmierināta. Man tas likās pilnīgi normāli.

Atrodoties ārzemēs, es, protams, sazvanījos ar saviem radiniekiem. Mana māsa, kura nesen bija pasākusi apmeklēt draudzes mājas grupu, aicināja mani atbraukt uz Latviju. Es atbildēju noraidoši, jo domāju, ka man jau šeit pat viss ir labi. Taču jau nākamajā nedēļā es sapratu, ka es un mana dzīve grimst lejā, un es nezinu, kā to apturēt. Tad arī sapratu, ka man ir nepieciešams kaut kas jauns un es pieņēmu lēmumu doties atpakaļ uz Latviju.

Pirmais, kur es nokļuvu, atbraucot uz Latviju, bija mājas grupas rīkotā sadraudzība pie jūras. Man patika šis pasākums, bet vēl nebiju īsti pārliecināta vai es vēlos Dievu. Un tomēr mani kaut kas vilka atgriezties vietās, kur pielūdz Dievu, un es sāku apmeklēt mājas grupu Balvos. Pēc neilga laika biju arī dziedināšanas dievkalpojumā, kur ļoti spēcīgi piedzīvoju Dievu. Visa pasaule sagriezās kājām gaisā. Es sapratu, ka varu mainīties. Es sapratu, ka varu un gribu kļūt par citu, labāku cilvēku.

Par tādu cilvēku es arī kļūstu. Šobrīd vairs nelietoju alkoholu un neapmeklēju naktsklubus. Es vairs nelamājos un mana agresija pret cilvēkiem ir apsīkusi. Dievs ir dziedinājis manu sirdi un devis pilnīgu jaunu dzīvi, pārradījis mani pilnīgi par citu cilvēku. Dievs ir darījis mani laimīgu.

Vai tagad es esmu perfekta, un man viss sanāk? Nē, bet Dievs man palīdz mainīties un turēties uz pareizā ceļa.

Vēlētos novēlēt citiem, kuri vēl nav iepazinuši laimi un brīvību, ko spēj dot tikai Dievs, satikt Dievu. Meklējiet Viņu Bībelē, mājas grupā un draudzē, jo tur es Viņu atradu.

Ingas liecību pierakstīja Marija Graudiņa