Inga draudzē „Kristus Pasaulei” ir tikai četrus mēnešus, taču Dievs viņas dzīvē ir darījis daudz brīnumus.
Viens no tiem ir noticis pavisam nesen, novembra dziedināšanas dievkalpojumā, kad Inga ieguva brīvību no osteohondrozes.

Šī slimība izpaudās kā stipras muguras sāpes, kas viņu pavadīja uz katra soļa un bija mocījusi 10 gadus. „Pa dienu, esot darbā, sāpju dēļ man bija grūti nosēdēt noteiktās stundas, bet vakaros, kad devos gulēt, apmēram divdesmit minūtes mocījos ar sāpēm, līdz kamēr mugura pielāgojās horizontālam stāvoklim,” atceras Inga. „Lai atbrīvotos no šīs problēmas, biju dzērusi zāles, gājusi uz masāžām un citām procedūrām, taču nekas īsti nepalīdzēja.”

Dziedināšanas dievkalpojuma laikā, kad mācītājs aicināja uzlikt rokas uz sāpošajām vietām, Inga tās uzlika savai mugurai. „Tajā brīdī sajūtas bija neaprakstāmas – it kā auksti, it kā karsti. Man bija stipra iekšēja pārliecība, ka es saņemšu savu dziedināšanu un ka mana mugura būs vesela! Pēc aizlūgšanas mācītājs lika dziedinātajiem cilvēkiem izdarīt kaut ko, ko tie iepriekš nav varējuši darīt sāpju vai citu iemeslu dēļ. Es mēģināju pakustināt kaklu un muguru un tiešām man nekas nesāpēja! Tas bija milzīgs pārsteigums! Es pilnībā uzreiz nespēju saprast, kā sāpes, kas tik pastāvīgi un ilgi ir bijušas, tik vienkārši bija pazudušas.”
Pēc dievkalpojuma bija laiks, kad Inga ieklausījās savās sajūtās, vai sāpes neatgriezīsies un turpināja apliecināt, ka ir ar Jēzus brūcēm dziedināta. Gāja dienas un sāpes patiešām vairs neatgriezās. Viņas mugura ir pilnībā dziedināta no osteohondrozes. Darbā Inga var ilgstoši sēdēt un beidzot izbaudīt arī kvalitatīvu naktsmieru bez mokošām sāpēm.

Ir pagājis pusotrs mēnesis kopš brīža, kad Dievs pieskārās Ingas mugurai, un viņa ir pilnīgi brīva no osteohondrozes. „Ar savu dzīvi es katram vienam varu apliecināt, ka Dievs ir dzīvs un ļoti, ļoti labs! Viņš var mūs atbrīvot no VISĀM slimībām! Jēzus ir pats labākais Ārsts!  Viņam ir iespējams viss, kas cilvēkiem šķiet neiespējams – Viņš dziedina gan ārstējamas, gan neārstējamas slimības. Tagad Jēzus man ir devis jaunu dzīvi, esmu dziedināta no sāpēm, vesela un ļoti, ļoti laimīga!”

Ja tev ir kāda kaite, slimība vai sērga, no kuras vēlies tikt vaļā, zini – ir Kāds, kas vēlas darīt tevi pilnīgi brīvu! Meklē Dieva vaigu, pieņem Jēzu par savas dzīves Glābēju un Kungu, un piedzīvo savu brīnumu!

Liecību pierakstīja Monta Jefremova