Draudzes dejošanas kalpotāja Inga Lapsa nupat atvērusi savu grupiņu.
Tas ir priecīgs notikums, ar ko arī apsveicam jauno vadītāju! Sākumā bija plānots, ka Inga atvērs pati savu mājas grupu tikai 2012. gada sākumā, bet Dieva plāns bija sākt to tieši tagad. Draudzes slavēšanas vadītājas Indras grupā jau bija vairāk nekā 12 meitenes, un, lai tā varētu turpināt sekmīgi augt, tai bija jādalās. Tas notika pēc neformālā sadraudzības pasākuma oktobra beigās, bet jau pagājušā nedēļā Inga ar savām četrām meitenēm jau tikās uz savu pirmo grupas sapulci. Pirmā grupiņa gan Ingai, gan visām pārējām dalībniecēm ļoti patikusi. Valdījusi sirsnība un mīļums, visi bijuši priecīgi un apmierināti.

Grupas sanāksmes notiek pie Ingas mājās, kur ir piemērota un jauka atmosfēra. Viņai mājās ir divi šķirnes kaķi, kuri īpaši patīkot grupiņas jaunākajai dalībniecei – Evitas mīļajai meitiņai Evelīnai.

Lūk, ko Inga saka par savu grupiņu: „Viss ir brīnišķīgi! Es ilgojos, lai Dievs var darīt Savu darbu; lai cilvēki var iepazīt Dievu, lai kristieši var turēties pie Dieva un lai šī grupiņa dara izmaiņas cilvēku dzīvēs! Sagaidu no cilvēkiem disciplīnu Dieva lietās, pieaugšanu Dievā un vēlmi evaņģelizēt. Vēlos, lai šinī grupiņā veidojas mācekļi! Es redzu, ka tas ir Dieva plāns. Dievs man dod ļoti lielu spēku un entuziasmu. Vadīt grupu man palīdz ikdienas personīgās attiecības ar Dievu, Vēlos darīt visu, kā Dievs vēlas, un darīšu visu uz 100 procentiem, iešu līdz galam!”

No janvāra klātienē būs jaunā līderu skola. To apmeklēs visi līderi un Inga šo skolu ļoti gaida, jo zina, ka tur varēs stiprināties kā grupiņas vadītāja un iegūt jaunas zināšanas, kas pēc tam praktiski palīdzēs. Ingai ir divi brīnišķīgi palīgi: Evita un Elīna. Mājas grupiņa notiek ceturtdienās Rīgas centrā – Ģertrūdes ielā 99.

Novēlam panākumus, sasniegtus mērķus, pieaugumu un piepildījumu šai grupiņai!

Lolija Sprancmane.