Katru otro mēnesi mūsu draudzē notiek inkaunteri, jeb encounter,
kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē „sadursme ar Dievu”. Šī gada pirmais inkaunters ir plānots no 14. līdz 16. martam. Varam priecīgi paziņot, ka ir jau gandrīz nokomplektēta pilna grupa ar cilvēkiem. Gribētāju ir daudz, bet vēl ir laiks pieteikties.

Kas ir inkaunters un ko var iegūt no tā?

Jēzus kalpošanas piemērs mums rāda, ka tikai tas, kurš pats ir pilnībā glābts, atbrīvots un dziedināts, var kalpot citiem. Tāpēc cilvēkiem ir nepieciešama atbrīvošana un dziedināšana, lai viņi varētu efektīvi kalpot citiem cilvēkiem un evaņģelizēt. Inkaunters ir neatņemama vīzijas G12 sastāvdaļa. Šī vīzija, kurai seko arī mūsu draudze, paredz aizsniegt visus pasaules iedzīvotājus un pievest tos Dievam, pēc tam nostiprinot un apmācot mājas grupās un izsūtot kalpot citiem, atverot pašiem savas mājas grupas. Jauno Kristus mācekļu nostiprināšana nav iespējama bez inkauntera.

Jau pāris gadus inkaunteri notiek viesu namā „Purgaiļi” Alūksnes rajonā. Tur tev ir iespēja sastapties ar Dievu, piedzīvot īpašu Viņa klātbūtni, nožēlot grēkus, saņemt pārliecību par glābšanu, saņemt sirds dziedināšanu, kā arī iegūt atbrīvošanu no dažādām atkarībām – alkohola, narkotikām, smēķēšanas vai seksuāliem grēkiem. Inkaunterā Dievs arī atbrīvo no paaudžu mantotajiem lāstiem, bailēm un atstumtības. Pēc atbrīvošanas un dziedināšanas tu vari piepildīties ar Svēto Garu un saņemt vīziju savai dzīvei. Šeit Tu gūsti gan fizisku, gan emocionālu dziedināšanu.

Inkaunterā tiek personīgi kalpots un aizlūgts par katru cilvēku. Draudzes dievkalpojumos tas bieži nav iespējams laika trūkuma dēļ.

Cilvēki uz inkaunteriem brauc no dažādām Latvijas malām. Tur var sastapt gan esošos draudzes dalībniekus, gan arī jaunus cilvēkus, kuri ir tikko sākuši meklēt Dievu un Viņa gribu savā dzīvē. Katrs inkaunters ir ļoti īpašs un aizraujošs. Tajā kalpo īpaši sagatavota un apmācīta kalpotāju komanda no mūsu draudzes.

Trešās dienas beigās, noslēdzot šo pasākumu, visiem ir iespēja doties pirtī un turpināt sadraudzību kopā.

Šeit jūs varat noskatīties daudzu cilvēku liecības, kuri ir bijuši mūsu draudzes inkaunteros un piedzīvojuši, kā Dievs pārdabiskā veidā dziedina gan no dažādām smagām slimībām, gan atbrīvo un piešķir jēgu dzīvei.

Pieteikties uz draudzes „Kristus pasaulei” rīkotajiem inkaunteriem var pa telefonu  20016806, vai e-pastu luize.zveja@gmail.com

Evelīna Silarāja