Augusta vidū Smiltenes rajonā tika rīkots draudzes “Kristus Pasaulei” seminārs jeb inkaunters, uz kuru ieradās liels skaits dalībnieku. Tas daudziem cilvēkiem kļuva par sākumu jaunam dzīves posmam, ne viens vien saņēma fizisku un dvēselisku dziedināšanu, kā arī atbrīvošanu no dažādiem grēkiem un atkarībām.

Pēdējā dienā notika arī ūdens kristības, kur savu ticību apliecināja un derību ar Dievu slēdza 10 cilvēki. Dalībnieki devās mājās laimīgi, starojošām sejām, apņēmības pilni saglabāt savu brīvību, dzīvot svētu dzīvi un stāstīt labo vēsti par Jēzu citiem cilvēkiem. Svētdienas dievkalpojumā Rīgā tika izsniegtas kristību apliecības un daudzi dalījās ar inkaunterā piedzīvoto. Lūk, dažas liecības.

Valdis: “Pirms dažiem mēnešiem biju pieņēmis Jēzu par savu Kungu, bet atkārtoti padevos kārdinājumiem – mēdzu lietot alkoholu un cigaretes. Gribēju būt pavisam brīvs no tā un tādēļ braucu uz inkaunteru. Tur par mani aizlūdza kalpotāji, vēlāk arī pats vienatnē lūdzu Dievam, ka gribu pilnībā piederēt Jēzum, kalpot Viņam un dzīvot svētu dzīvi. Saņēmu savu brīvību un esmu laimīgs. Tagad jūtos kā no jauna piedzimis, man vairs nav jābūt cigarešu un alkohola vergam. Gribu palīdzēt cilvēkiem iepazīt Dievu un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.”

Daiga: “Uz inkaunteru braucu, lai iegūtu fizisku un dvēseles dziedināšanu. Man bija ļoti zems pašvērtējums, kas radīja iekšēju spriedzi, kā arī sarunājoties nespēju cilvēkiem normāli skatīties acīs. Par mani aizlūdza kalpotāji un Dievs pieskārās. Tagad apzinos, ka esmu vērtīga, nav vairs iekšējās spriedzes un varu mierīgi skatīties cilvēkiem acīs.

Turklāt saņēmu arī redzes dziedināšanu. Lasot man bija jālieto visai stipras brilles, +4 dioptrijas. Atbraucot mājās pēc inkauntera, nejauši ieskatījos grāmatā bez brillēm un sapratu, ka varu izlasīt tur, kur pirms tam redzēju izplūdušas rindiņas. Slava Dievam!”

Undīne: “Mana ticība bija ļoti vāja. Vieglāk likās iedzert vīna glāzi, nevis lasīt Bībeli, un patīkamāk bija aiziet padejot, nekā lūgt Dievu. Taču man tas nepatika, jo zināju, ka dejas un vīns nepalīdz tikt galā ar problēmām, piemēram, ar dusmu lēkmēm un nepiedošanu. Vēlējos mainīt dzīvi. Inkaunterā to visu nesu Dieva priekšā, kalpotāji par mani lūdza un es saņēmu brīvību. Sajutu mīlestību pret tiem, uz kuriem dusmojos, spēju piedot mammai par to, ka nejutos mīlēta. Manī ienāca iekšējs vieglums. Pateicos Dievam un zinu, ka visu problēmu risinājums ir attiecībās ar Dievu, nevis vīna glāzē un dejās.”

Šogad tiek plānoti vēl divi semināri un tā ir iespēja, kuru var izmantot, lai satiktos ar Dievu, iepazītu Viņu tuvāk un saņemtu savu miesas un dvēseles dziedināšanu, brīvību no atkarībām un citām lietām, kas traucē baudīt laimīgu, pilnvērtīgu, Dieva svētībām bagātu dzīvi. Pieteikties var pa tel. +371 2001 6806 vai rakstot uz e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Dace Daubere