Šajā svētdienā draudzē „Kristus Pasaulei” notiks dziedināšanas dievkalpojums,
kur ikvienam būs iespēja saņemt aizlūgšanu par savām vajadzībām. Dievs ir vēlējies, lai mēs esam veseli, brīvi un pārtikuši. Viņš var Tevi dziedināt no slimībām un palīdzēt atrisināt jebkuru problēmu.  Draudzes mājas lapā ir apkopotas liecības, ko cilvēki ir saņēmuši iepriekšējos dziedināšanas dievkalpojumos. Lūk, dažas no tām:

Mazajam Dzintaram astoņos mēnešos ārsti konstatēja garīgās un fiziskās attīstības problēmas. Līdz pat četru gadu vecumam viņš nestaigāja un runāja nesakarīgi. Dažas nedēļas pēc lūgšanām dziedināšanas dievkalpojumā gan zēna ģimene, gan speciālā bērnudārza audzinātājas novēroja Dzintaram uzlabojumus.

Inetai pēc dēla saslimšanas ar smagu slimību parādījās depresijas simptomi, nomākts garastāvoklis, bezmiegs un pašnāvības domas, bet pēc dziedināšanas dievkalpojumā saņemtās aizlūgšanas viņa mājās atgriezās priecīga, mierīga un pārliecināta, bez jebkāda satraukuma vai bailēm par nākotni. Inetas miega režīms ir atjaunojies un pašnāvības domas ir izgaisušas.

Dita stāsta: „Man divus gadus sāpēja mugura. Gandrīz visu laiku bija smeldzošas sāpes, kā rezultātā nevarēju ilgi nostāvēt vienā pozā. Kad mācītājs lūdza, tad sāpes samazinājās un ķermeni viscaur apņēma aukstums. Tagad mugura vairs nesāp, un varu nostāvēt diezgan ilgi!”

Šajā īpašajā dievkalpojumā būs arī iedvesmojošs vārds no Dieva. To noklausoties, tu uzzināsi, kā iegūt pilnīgu dziedināšanu un paturēt to visai dzīvei un kā kļūt brīvam, laimīgam un svētītam visas dzīves garumā. Noteikti atnāc un saņem savu dziedināšanu!

Dievkalpojums notiks šo svētdien, 23. februārī, plkst. 11.00 Zinātņu akadēmijas lielajā zālē.

Lolija Sprancmane