Pēdējā draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumā vairāki cilvēki liecināja,
ko iepriekšējās reizēs bija saņēmuši no Dieva, un tostarp arī Iveta sajūsmināta stāstīja par iegūto dziedināšanu no kārpām.

Viņa atceras: „Nekad mūžā man nav bijušas nopietnas problēmas ar ādu, bet pirms pāris gadiem pakāpeniski pa visu ķermeni parādījās neglīti ādas veidojumi. Iespējams, tas bija saistīts ar imunitātes pavājināšanos, jo biju stāvoklī un pārdzīvoju milzīgu stresu laulības problēmu dēļ. Šis laiks man bija ļoti grūts, emocionāli es jutos sagrauta un nelaimīga. Drīz vien mana sliktā pašsajūta atstāja iespaidu arī uz fizisko veselību, ar šausmām es sāku ievērot, ka uz rokām un arī pārējā ķermeņa parādās aizvien vairāk kārpu. Uz labās rokas delnas man bija līdz pat divdesmit tādiem veidojumiem. Daži no tiem, kas bija uz ķermeņa radīja diskomfortu un pat sāpēja. Tajā laikā man piedāvāja labu darbu klientu apkalpošanas sfērā, kur ārējais izskats ir diezgan būtisks. Šī ādas defekta dēļ man bija ļoti kauns brīžos, kad vajadzēja saņemt vai izdot naudu, noformēt dāvanu karti vai iesaiņot pirkumu. Ar lielām cerībām griezos pēc palīdzības pie ārsta, kurš ieteica lielākās no kārpām noņemt, bet, tā kā šī procedūra bija par maksu, es to nevarēju atļauties.”

Ivetas meitas krustmāte bija ieteikusi viņai aiziet uz draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupiņu Saldū. Viņa piekrita un šo lēmumu nenožēloja, jo tas izmainīja visu viņas turpmāko dzīvi.

„Jau kādu laiku pirms tam es biju pieņēmusi Dievu savā dzīvē, bet, esot šajā mājas grupiņā, regulāri lasot Bībeli un lūdzot, es Viņu spēju iepazīt daudz labāk, arī kā savu uzticamu Ārstu. Es lūdzu par savu veselību pati un arī apmeklēju draudzes dziedināšanas dievkalpojumus Rīgā. Dzirdot citu cilvēku liecības, es sāku ticēt, ka Dievs arī man var palīdzēt. Uzreiz pēc aizlūgšanām nekas acīm redzami neizmainījās, bet pēc kāda ilgāka laika ievēroju, ka kārpas gan no ķermeņa, gan no rokām pa vienai vien sāk pazust. Nespēju aprakstīt savu sajūsmu, redzot notiekošās pārmaiņas. Tagad man vairs nav, katru dienu tiekoties ar cilvēkiem, jāpārdzīvo un jājūtas mazvērtīgai sava izskata dēļ. Esmu pateicīga Dievam par šo dziedināšanu no nepatīkamajiem ādas veidojumiem un par to, ka man nebija jātērē līdzekļi, lai tās varētu noņemt. Dievs ir mans Tēvs, kurš mani ļoti mīl un grib, lai es justos labi un būtu pilnībā vesela.”

Ivetas Vingres liecību pierakstīja Līga Paņina