Iveta ir jauna sieviete, kurai atklāja mastopātiju krūtī. Apmēram sešus gadus viņa cīnījās ar šo slimību,
lietojot zāles, taču tās nepalīdzēja. Par to, kā viņa tika vaļā no šīs slimības, stāsta pati Iveta:

„Sākumā vienā krūtī parādījās sāpes, kas pakāpeniski kļuva arvien stiprākas. Ievēroju, ka viena krūts bija lielāka, un es varēju sataustīt veidojumu šajā krūtī. Pirmā doma – man ir krūts vēzis. Biju izmisumā, divas nedēļas sēdēju mājās un raudāju. Es pat izdomāju, ka miršu jauna, jo neiešu uz apstarošanas procedūrām, kas ir jādara vēža slimniekiem.

Saņēmos aiziet pie ārsta uz pārbaudi. Man par lielu pārsteigumu daktere atklāja, ka man nav vēzis, bet mastopātija – audu sabiezējums. Viņa izrakstīja zāles, kuras es sāku lietot. Taču šo medikamentu lietošanas kurss bija ļoti garš – 2 līdz 3 mēneši. Kad beidzu šo kursu, sāpes izzuda, bet pēc dažiem mēnešiem atkal atkārtojās, tādēļ es atsāku kursu, pēc kura sāpes joprojām turpinājās. Es dzēru šīs zāles apmēram 3 gadus. Regulāri bailēs gāju arī uz pārbaudēm, jo mastopātija var arī pārvērsties par vēzi.

Pirms 3 gadiem, kad sāku iet uz draudzi „Kristus Pasaulei”, sāpes krūtī izzuda uz vienu gadu. Es aizbraucu uz draudzes triju dienu nometni (inkauteru), kur palūdzu kalpotājiem, lai aizlūdz par to, lai Dievs mani pilnībā dziedina no mastopātijas. Kad atgriezos mājās no šīs nometnes, man ļoti stipri sāka sāpēt krūts. Es Dievam jautāju, kāpēc tā noticis. Lūdzu Dievu, lai Viņš man atklāj, ko man vajag izdarīt, lai es tiktu dziedināta no šīs slimības. Es sapratu, ka man vajag iztīrīt māju, no visa liekā un izmest ārā visu, kas Dievam nav patīkams. Sapratu, ka Dievs mani inkauterā nevarēja dziedināt, kamēr nebiju atbrīvojusies no kaut kā, kas mani vēl saistīja ar grēku.

Es iedomājos izpētīt medikamentus, kurus biju lietojusi. Instrukcijā nebija nekādas informācijas par ražošanu, tāpēc es skatījos internetā, kas šīs ir par zālēm. Atklāju, ka šie ir homeopātiskie līdzekļi. Tā kā es zinu, ka homeopātija Dievam nav patīkama, jo šo zāļu radīšanas process balstās okultismā, tad sapratu, ka man vajag tikt vaļā no šiem medikamentiem. Bībelē ir teikts, ka buršana ir grēks, ka tā Dievam nav patīkama – 3. Mozus 19:26: „Jums nebūs zīlēt, nedz burt.”

Es izmetu ārā šīs homeopātiskās zāles, Dieva priekšā nožēloju, ka biju tās lietojusi, Jēzus Kristus vārdā atteicos no šiem preparātiem un dažu dienu laikā sāpes krūtī pārgāja. Sāpes nekad vairs nav atkārtojušās, sabiezējums ir pilnībā izzudis, jau gandrīz divus gadus esmu pilnībā vesela no mastopātijas. Slava Dievam! Es paliku uzticama Dievam, tāpēc Viņš bija uztinams man, un mani dziedināja.”

Ivetas liecību pierakstīja Inga Lapsa